EURO SZAKK z nową linią oczyszczalni

Przydomowe oczyszczalnie ścieków SZAKK mają aż pięć różnych pojemności - 1200, 2000, 2700, 3150 oraz 3600 litrów. Pozwoli to na odpowiednie dobranie osadnika gnilnego do indywidualnych potrzeb danego domostwa.

EURO SZAKK z nową linią oczyszczalni

W ofercie EURO SZAKK PL znalazły się oczyszczalnie ścieków o różnej pojemności. Pozwoli to na odpowiednie dobranie osadnika gnilnego do indywidualnych potrzeb danego domostwa. Dodatkowo każdy ze zbiorników ma modułową budowę, dzięki czemu osadniki można ze sobą łączyć. Dzięki temu firma jest wstanie zbudować każdy rodzaj przydomowej oczyszczalni ścieków, bez względu na ilość mieszkańców oraz dzienne zużycie wody.

Modułowa budowa oczyszczalni pozwala na połączenie kliku zbiorników tworząc oczyszczalnie dwu- lub wielokomorową. Do każdego zbiornika istnieje możliwość założenia nadstawki o wymiarach 25 i 55 cm co zapewnia montaż oczyszczalni na większych głębokościach. Dodatkowo każdą nadstawkę można dowolnie dociąć do wymaganego wymiaru, co znacznie ułatwia adaptację jej wysokości do danego terenu.

źródło i zdjęcie: EURO SZAKK PL


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT