Oferta szkoleniowa Saunier Duval

Oferta szkoleniowa Saunier Duval obejmuje szeroki program zajęć z zakresu instalacji, uruchamiania i serwisowania urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Wiedza ta jest podstawą partnerskiej współpracy Instalatora z firmą. Szkolenia podzielone są na bloki, aby umożliwić Partnerom stopniowe zdobywanie wiedzy i zyskiwanie nowych uprawnień oraz poszerzenie oferty usług instalacyjnych.

Oferta szkoleniowa Saunier Duval

Oferta szkoleniowa stanowi niezmiernie ważny element profesjonalnej i partnerskiej współpracy, dlatego też firma dba o najwyższy poziom spotkań. Dzięki doskonałemu zespołowi szkoleniowców, kompletnie wyposażonym ośrodkom i optymalnie skomponowanemu programowi, czas poświęcony na szkolenie jest wykorzystany w najlepszy sposób. Dowodem na jakość programu jest możliwość uzyskania przez Uczestników nowych uprawnień zaraz po zakończeniu kursu.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne. Taka forma spotkań daje gwarancję zdobycia pełnej wiedzy na temat urządzeń grzewczych. Dodatkowo uczestnicy szkoleń otrzymują komplet materiałów informacyjno - technicznych, przydatnych w późniejszej pracy.

Szkolenia Saunier Duval odbywają się w Centrach Szkoleniowych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Ośrodki są wyposażone w nowoczesny sprzęt szkoleniowy i dysponują wszystkimi urządzeniami Saunier Duval przeznaczonymi do celów treningowych. Dostęp do szkoleń ułatwia także elastyczny wybór terminów spotkań.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń dostępne na stronie https://www.saunierduval.pl/dla-partnerow/szkolenia/oferta-szkoleniowa/.

źródło i zdjęcie: Saunier Duval

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE