Zestaw WAY - gama systemów video dla domów i biur

Gama zestawów jest dostępna dla każdego użytkownika ze względu na swoją prostotę (intuicyjna obsługa dzięki graficznym ikonom), łatwe użytkowanie i zredukowane koszty. Ponieważ posiadanie videodomofonu nie jest już dziś luksusem, WAY jest sposobem na to by go mieć.

Zestaw WAY - gama systemów video dla domów i biur

Monitor WAY to bardzo cienki terminal o grubości tylko 18 mm, z zaokrąglonymi brzegami i szklaną taflą ekranu. Zawiera 7’’ kolorowy wyświetlacz (800/400 pikseli) z technologią pojemnościowego ekranu dotykowego, która pozwala na zarządzanie różnymi funkcjami dzięki intuicyjnym ikonom graficznym.

Użytkowanie domowe WAY

Zaprojektowany dla domów jedno- i dwurodzinnych, zawiera wykonany z zamku panel WAY o grubości 25 mm wraz z szerokokątną kamerą CCD. Zewnętrzny panel zawiera czujnik zmierzchowy, daszek chroniący panel przed deszczem oraz podświetlany wizytownik. Montaż natynkowy. Zasilacz dołączony do zestawu pozwala na podłączenie elektrozaczepu 12 Vdc max 250 mA.

Użytkowanie komercyjne WAY

Dla biur, przedsiębiorstw, szkół, szpitali, większych centrów pracy... wszędzie tam gdzie jest potrzeba kontroli danego miejsca, WAY KIT PROX pozwala na to w bardzo prosty sposób. Panel WAY PROX zawiera czytnik zbliżeniowy i pozwala na dostęp bez konieczności użycia klucza. Wystarczy zbliżyć brelok do panelu, aby otworzyć drzwi. Urządzenie może rejestrować do 320 użytkowników.

Źródło i zdjęcie: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT