De Dietrich dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już od 26 lat zbiera fundusze na działalność w zakresie ochrony zdrowia. Do pomocy chętnie włącza się też firma De Dietrich, która w tym roku przekazała pakiet urządzeń na rzecz akcji.

De Dietrich dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 14 stycznia br. odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie jak zawsze przyciągnęło miliony uczestników, którzy kwestowali na ulicach nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Tym razem zebrane przez wolontariuszy pieniądze zostaną przekazane na "wyrównanie szans w leczeniu noworodków". Do tej szczytnej akcji po raz kolejny przyłączyła się firma De Dietrich Technika Grzewcza, przekazując na licytację w serwisie aukcyjnym pakiet fotowoltaiczny Inisol POWER SET z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 PLUS 24T z podgrzewaczem emaliowanym SR100 o pojemności 100 litrów. Licytacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a cały dochód z aukcji, czyli 5800 zł został przeznaczony na cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki pakietowi cała rodzina będzie miała ciepło w domu, mnóstwo gorącej wody i własne źródło energii elektrycznej, ale najważniejsze jest to, że cała wylicytowana kwota zostanie przekazana dla potrzebujących. Cieszymy się, że ofiarowując nasze urządzenia na aukcję możemy wspierać tak ważną inicjatywę, jaką jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mówi Tomasz Popiel, Product Manager w firmie De Dietrich.

Przekazany na licytację 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pakiet urządzeń De Dietrich Technika Grzewcza został stworzony z myślą o komforcie c.w.u. oraz zmniejszeniu niskiej emisji dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Wytwarzany przez instalację prąd daje nie tylko niezależność, ale również produkuje energię na potrzeby podłączonych urządzeń, magazynując jej nadwyżkę w dołączonym do zestawu akumulatorze. Uzupełniający zestaw gazowy kocioł kondensacyjny MCR3 PLUS 24T odpowiada za ogrzanie domu i podgrzanie ciepłej wody użytkowej. Ta dzięki podgrzewaczowi o pojemności 100l, dostępna jest od razu i umożliwia kąpiel w pełnej wannie wody.

źródło i zdjęcie: De Dietrich

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT