Tydzień czynników chłodniczych. Refrigerant Week 2017

Niedobory czynników chłodniczych, nowe czynniki chłodnicze, podwyżki cen i podatek od wartości GWP oraz przepisy powodują, że dla specjalistów z branży i decydentów wyzwaniem staje się przewidzenie i zaplanowanie przyszłości. Aby pomóc im dostosować się do stale zmieniającej się sytuacji na rynku czynników firma Danfoss organizuje globalną inicjatywę pod hasłem "Tydzień czynników chłodniczych - Refrigerant Week". W dniach 18 - 22 września 2017 r. odbędzie się szereg aktywności w tym obszarze.

Tydzień czynników chłodniczych. Refrigerant Week 2017

W październiku 2016 r. szczyt w Kigali przyniósł większą przejrzystość w kwestii stopniowego wycofywania czynników chłodniczych wykorzystywanych w HVAC-R. Danfoss zwraca uwagę na wpływ porozumienia na producentów OEM i instalatorów na całym świecie oraz w jaki sposób może pomóc sprostać różnicom między dyrektywami i instalacjami. Danfoss posiada zarówno specjalistyczną wiedzę fachową, kwalifikacje produktowe, jak i urządzenia testujące, zapewniające niezawodne, wydajne i zrównoważone rozwiązania dla różnych czynników chłodniczych, obejmujące klimatyzację i łańcuch dostaw żywności. Eksperci Danfoss zaczęli współpracować z klientami w wyspecjalizowanych centrach projektowania aplikacji w celu wsparcia i ułatwienia przejścia na nowe i lepsze czynniki chłodnicze. Cały tydzień Refrigerant Week poświęcony będzie różnym wydarzeniom, szkoleniom i aktywnościom.

Danfoss CoolSchool

Dzięki CoolSchool zachęcamy do zwiększenia wiedzy o czynnikach chłodniczych i znalezieniu rozwiązań, które pomogą przystosować się do przejścia na nowe czynniki chłodnicze. Na stronie internetowej Danfoss znajdują się filmy, infografiki, artykuły lub informacje dotyczące seminariów internetowych.

Danfoss CoolTools

Firma Danfoss stworzyła kilka narzędzi umożliwiających płynne i łatwe przejście na nowe czynniki chłodnicze. Rozwiązania te mogą być użyte do wybrania odpowiedniego czynnika chłodniczego w każdej sytuacji, znalezienia kompatybilnego komponentu i zapewnienia prawidłowego zainstalowania czynników chłodniczych w układzie chłodzenia.

Danfoss - szkolenie on-line

Dla instalatorów i techników zajmujących się instalacjami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi zaplanowano szkolenie online, które odbędzie 21 września, godz. 9:00 - 11:00. Więcej informacji na stronie: https://www.danfoss.com/pl-pl/about-danfoss/our-businesses/cooling/.

źródło i zdjęcie: Danfoss

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT