Zaprojektuj i wygraj. Konkurs Bosch Security Systems dla projektantów systemów zabezpieczeń

Dobry projekt to kluczowy element koncepcji bezpieczeństwa w budynku, a rola projektanta często nie kończy się w momencie przekazania obiektu użytkownikowi. Bosch Security Systems chce nagradzać projektantów, którzy wykorzystują w swojej pracy rozwiązania zaawansowane technologicznie i niestandardowe koncepcje zabezpieczenia budynków. Konkurs ma na celu zachęcenie projektantów do tworzenia wysokiej jakości projektów i wymianę doświadczeń w branży systemów zabezpieczeń. Nagrodą główną jest wyjazd na światowej klasy obiekt referencyjny w Europie.

Zaprojektuj i wygraj. Konkurs Bosch Security Systems dla projektantów systemów zabezpieczeń

W projektach systemów zabezpieczeń ważne jest to, aby powstawały w oparciu o rozwiązania systemowe. Takie w swojej ofercie ma dział Bosch Security Systems, który stawia na innowacje i rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów, mówi Krzysztof Góra, dyrektor handlowy działu Bosch Security Systems.

Uczestnicy konkurs będą mieli dostęp do portalu wiedzy, który bazuje na trzech filarach - edukacja, sieć ekspertów i technologia. Ma on na celu wsparcie architektów i projektantów w ich codziennej pracy nad projektami, i koncepcjami systemów bezpieczeństwa.

Konkurs potrwa do 31 grudnia 2017 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.klubprojektantow.pl.

źródło i zdjęcie: Bosch

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT