Geberit On Tour 2016

Truck Geberit On Tour już po raz piąty przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz. Pojawił się w 36 miejscowościach w kraju i stał się fachowym wsparciem dla ponad 500 instalatorów. Ta mobilna ekspozycja i sala szkoleniowa w jednym sprawiła, że profesjonaliści bezpośrednio zasięgnęli najpotrzebniejszych informacji, są na bieżąco z nowościami produktowymi oraz poznali najnowsze trendy w projektowaniu.

Geberit On Tour 2016

Główną ideą towarzyszącą spotkaniom w ramach Geberit On Tour 2016 jest przekazywanie w kontaktach bezpośrednich rzetelnej wiedzy w przystępny sposób. Uczestnicy spotkań doceniają to, że Geberit przybywa do ich miejscowości i oferuje wsparcie na miejscu. Dlatego każda kolejna edycja akcji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki temu truck Geberit On Tour będzie można zobaczyć na polskich drogach również w 2017 roku. Wkrótce będzie dostępny szczegółowy program oraz nowa formuła spotkań.
Trasa 2016 - samochód z przyczepą Geberit On Tour przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, aby być na miejscu z fachowym wsparciem dla instalatorów

Mobilny cykl szkoleń i warsztatów

Na pokładzie trucka Geberit On Tour znajdują się przykładowe instalacje, nowości oraz flagowe produkty i rozwiązania Geberit, które można obejrzeć i przetestować. Dzięki takim wydarzeniom instalatorzy mogą poznawać nowoczesne rozwiązania z zakresu techniki sanitarnej. Bogato wyposażona przyczepa Geberit On Tour sprawiła, że doradcy techniczni marki mogli w czasie spotkań prezentować temat systemów instalacyjnych w atrakcyjnej formie, między innymi za pomocą filmów instruktażowych i warsztatów. Odwiedzający mieli do dyspozycji mini warsztat, w którym mogli przećwiczyć poprawny montaż produktów. Dzięki spotkaniom Geberit On Tour nawiązały się wartościowe relacje między doradcami technicznymi i handlowymi Geberit, a instalatorami w danych regionach, mówi Dariusz Grzegorek, Event Manager w Geberit i koordynator Geberit On Tour.

Podsumowanie 5. edycji Geberit On Tour

Finał akcji odbył się w Kielcach. W czasie ostatniego wydarzenia nie mogło zabraknąć ducha męskiej rywalizacji. Najbardziej aktywni instalatorzy z całej Polski mieli okazję przeżyć motoryzacyjną przygodę życia, czyli szkolenie z zakresu doskonalenia technik jazdy oraz indywidualna jazdę na torze wyścigowym.

Na torze wyścigowym w Kielcach nie zabrakło także znacznie większych samochodów. Instalatorzy mogli zwiedzić Promo Truck Koło, Comfort Truck Geberit i Truck Geberit On Tour, by jeszcze bliżej poznać świat produktów Geberit, a także korzystać ze wszystkich zalet urządzeń Geberit AquaClean. W tej edycji Geberit On Tour zaprezentowano linię tych najnowocześniejszych toalet myjących.

Grupa Geberit w Polsce jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim w zakresie roadshow marketingu i także w 2017 będzie wykorzystywać na szeroką skalę swoje mobilne sale ekspozycyjne.

źródło i zdjęcie: Geberit

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT