SPIN Extra 2017. Trwa rejestracja na tradycyjne spotkanie branży rozwiązań niskoprądowych

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie umożliwiające wymianę wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, żeby rozmawiać o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branżowych. Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu.

SPIN Extra 2017. Trwa rejestracja na tradycyjne spotkanie branży rozwiązań niskoprądowych

W dniach 15-16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017. Edycja wiosenna kierowana jest dla projektantów instalacji niskoprądowych z Północnej Polski. Rejestracja na wydarzenie trwa do 22 lutego br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://spin.lockus.pl/rejestracja/.

W trakcie dwudniowego spotkania przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie rozwiązań niskoprądowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Wśród Partnerów SPIN Extra 2017 są:

  • Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, DAHUA TECHNOLOGY, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital,
  • Srebrni Partnerzy: ABB, ATEN, BCS, bt electronics, IMPAKT z PowerWalker, Polon-Alfa, POLVISION, PROMISE Technology,
  • Brązowi Partnerzy: Ambient System, Extron Electronics, MERAWEX, MKJ, SALTO Systems.

Wkrótce zaprezentowana zostanie pełna lista wystawców, prelegentów i ekspertów. Do dyspozycji uczestników przez dwa dni będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

źródło i zdjęcie: Lockus

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT