SPIN Extra 2017. Tradycyjne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych już w marcu

15-16 marca 2017 r. w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017. Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

SPIN Extra 2017. Tradycyjne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych już w marcu

Edycja wiosenna SPIN Extra 2017 adresowana jest do projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie rozpoczyna się w pierwszej połowie stycznia 2017 r. Tematyka wydarzenia obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

W trakcie dwudniowego wydarzenia SPIN Extra 2017 przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie rozwiązań niskoprądowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Pierwsi Partnerzy, którzy zapowiedzieli udział w wydarzeniu to: BKT Elektronik, DAHUA TECHNOLOGY, HIKVISION, PULSAR, QNAP, ABB, BOSCH, bt electronics, Extreme Networks, IMPAKT, NSS/BCS, Polon-Alfa, Polvision, Promise, Extron Electronics, Ambient System.

Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Reportaż filmowy ze SPIN Extra 2016 dostępny na stronie https://www.youtube.com/watch?v=cUxAmcFxo34&list=PLVvGlyUVWLrlHA2RWlqEWnEQlI49tyfzo&index=3

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

źródło i zdjęcie: Lockus

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT