Eko-raty - sposób na finansowanie inwestycji OZE

Instalacje odnawialnych źródeł energii, choć pożądane ze względu na niskie koszty eksploatacyjne i możliwość ochrony środowiska naturalnego, wymagają nakładów inwestycyjnych i dlatego inwestorzy nie zawsze biorą je pod uwagę w momencie podejmowania decyzji o instalacji lub modernizacji ogrzewania. Firma De Dietrich chcąc umożliwić realizację EKO-inwestycji wprowadziła narzędzie finansowania instalacji OZE o nazwie EKO-raty.

Eko-raty - sposób na finansowanie inwestycji OZE

EKO-RATY są kredytem ratalnym oferowanym przez Alior Bank przeznaczonym dla sfinansowania instalacji:

  • kolektorów słonecznych,
  • systemów fotowoltaicznych,
  • pomp ciepła,
  • urządzeń hybrydowych,
  • termodynamicznych podgrzewaczy wody.

Dzięki EKO-ratom Klienci mogą liczyć na kwotę kredytu od 1 000 do 60 000 zł rozłożoną na okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy. Istnieje możliwość możliwość kredytowania całości lub tylko części wartości inwestycji: urządzeń, kosztów materiałów i wykonania instalacji.

Alior Bank oferuje kredyt poprzez swoich autoryzowanych pośredników, którzy współpracują z Autoryzowanymi Partnerami Handlowymi De Dietrich na terenie całego kraju. Wszystkie formalności można załatwić podczas wizyty w punkcie sprzedaży.

Hurtownie oraz instalatorzy muszą dopełnić jedynie minimum formalności, aby Klienci mogli korzystać z oferty EKO-rat. Przed przyznaniem kredytu dla pierwszego Klienta który z niego skorzysta, konieczne jest podpisanie porozumienia z pośrednikiem Alior Banku. Po podpisaniu umowy kredytowej przez konsumenta kwota kredytu jest przesyłana na konto hurtowni lub instalatora.

źródło i zdjęcie: De Dietrich

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT