Kompleksowe rozwiązania Tubes International w zakresie urządzeń przeładunkowych

Dzięki wieloletniej współpracy z jednostkami dozorowymi TDT, WDT, UDT czy DNV jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów w zakresie projektowania urządzeń napełniająco-opróżniających. Nasze projekty spełniają wszystkie wymagania prawne i techniczne stawiane przez urzędy dozorowe i użytkowników.

Kompleksowe rozwiązania Tubes International w zakresie urządzeń przeładunkowych

Tubes International oferuje:

  • Projektowanie, produkcję, modernizację urządzeń napełniająco-opróżniających, terminali załadunkowo-rozładunkowych oraz instalacji technologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klientów
  • Konsultacje oraz doradztwo w zakresie nowych jak i modernizowanych urządzeń NO
  • Obsługę w zakresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, między innymi dzięki zastosowaniu autorskiego systemu zarządzania Tubes Hose Supervisor
  • Serwis przemysłowy urządzeń NO, przewodów elastycznych, kompensatorów, zwijarek bębnowych na terenie zakładu Klienta.

Opracowywane przez projektantów Tubes i zatwierdzane przez TDT dokumentacje techniczne są wykonywane w sposób profesjonalny i rzetelny, o czym świadczą przesyłane przez Klientów listy referencyjne.

Urządzenia NO zaprojektowane i wykonane przez firmę Tubes można znaleźć między innymi na instalacjach przeładunkowych produktów chemicznych i spożywczych oraz terminalach przeładunkowych paliw i produktów ropopochodnych. Dostarczaliśmy również urządzenia pracujące w hutach, kopalniach, portach czy lotniskach.

Od 17.10.2016 do 31.12.2016 nawet do 20% rabatu na usługi związane z projektowaniem i rejestracją urządzeń NO.

źródło i zdjęcia: Tubes International

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT