Konfekcjonowanie węży w Strefie Czystej – CLEANROOM

Firma Tubes International wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów w zakresie dostarczania wysoko parametryzowanych węży i przewodów przemysłowych, których właściwości pozwalają na bardzo specjalistyczne i precyzyjne aplikacje.

Konfekcjonowanie węży w Strefie Czystej – CLEANROOM

Nasza firma jako jedna z pierwszych w Europie Środkowo-Wschodniej wśród dostawców węży i przewodów dla przemysłu podjęła starania w dążeniu do zapewnienia jak najwyższych standardów w zakresie czystości produkcji, pakowania oraz konfekcjonowania przewodów i węży dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

Kontrola powierzchni węży i przewodów

Strefa Czysta – CLEANROOM wyposażona jest w profesjonalny sprzęt umożliwiający efektywną kontrolę powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych węży oraz przewodów, zapewnia także bezpieczny proces konfekcjonowania produktów w warunkach kontrolowanych.

Kontrola parametrów środowiska

Strefa Czysta – CLEANROOM charakteryzuje się specjalną przestrzenną konstrukcją, umożliwiającą kontrolowanie ściśle określonych parametrów środowiska, m.in. takich jak: określony model przepływu/cyrkulacji powietrza, ilość cząsteczek w powietrzu, określona temperatura, określona wilgotność.

Dbałość o cechy budowy węża

W Strefie Czystej dbamy o takie cechy budowy węży jak: czystość, szklistość, krystaliczność, przeźroczystość, gładkość.

źródło i zdjęcia: Tubes International Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT