VI edycja PLGBC Green Building Symposium

Według najnowszego raportu World Green Building Trends 2016, globalny rynek zielonego budownictwa ulega podwojeniu co trzy lata. W krajach rozwiniętych, przynajmniej połowa budynków, która będzie istniała w 2050 roku, została już wybudowana, z czego wynika jasna implikacja, że musimy koncentrować się zarówno na budowaniu nowych, jak i modernizacji istniejących budynków.

VI edycja PLGBC Green Building Symposium

Obiekty nowe, jak i te modernizowane, muszą sprzyjać człowiekowi - wpływać pozytywnie na zdrowie, samopoczucie i produktywność, a to zapewnia zielone budownictwo.

Głównymi tematami VI edycji PLGBC Green Building Symposium będą zarówno nowe budynki i najnowsze stosowane w nich rozwiązania, jak i budynki istniejące, których modernizacja powinna przebiegać w zielonym standardzie. Celem tych działań jest zapewnienie użytkownikom zdrowia i komfortu, a co za tym idzie - podniesienie ich produktywności.

Organizator VI edycji PLGBC Green Building Symposium zaprasza w szczególności inwestorów, deweloperów, agentów nieruchomości, najemców, zarządców, osoby odpowiedzialne za zrównoważony rozwój, architektów, projektantów, przedstawiciele samorządów oraz prezesów i członków zarządów, dyrektorów generalnych, dyrektorów operacyjnych i funkcjonalnych oraz managerów.

PLGBC Green Buildings Symposium gwarantuje doskonałe wystąpienia i dyskusje na temat najnowszych kierunków rozwoju zielonego budownictwa. PLGBC Green Building Symposium stało się symbolem zielonego postępu w polskiej branży nieruchomości oraz najlepszą platformą wymiany pomysłów, współpracy, partnerstwa i nowych informacji. Tegoroczna edycja zjednoczy silne głosy, które wspólnie podkreślą jedną z najważniejszych korzyści płynących z zielonego budownictwa - zdrowie, jakość życia oraz produktywność ich użytkowników (zarówno obiektów nowych, jak i tych modernizowanych).

źródło i zdjęcie: PLGBC

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT