Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych 14SPIN

W dniach 21-22 września 2016 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN - jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
Podczas 14SPIN kontynuowana będzie idea wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze szeroko rozumianych instalacji niskoprądowych. Kompleksowe rozwiązania kontroli dostępu, monitoringu, przechowywania i zabezpieczania materiału wideo czy zasilania awaryjnego to tylko niektóre z rozwiązań, jakie zostaną przedstawione w trakcie prezentacji merytorycznych.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych 14SPIN

14SPIN odbędzie się w sprawdzonej i cenionej przez Partnerów i uczestników formule łączącej prelekcje, prezentacje ekspertów, wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych oraz specjalny czas poświęcony na integrację i rozmowy biznesowe.

Na dwa dni BUKOVINA Resort stanie się centrum technologii, które prezentować będą Partnerzy 14 SPIN, a wśród nich:

  • ZŁOCI PARTNERZY: Alarmnet z marką Comelit, EL PUK, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital.
  • SREBRNI PARTNERZY: ABB, ACTION S.A. z Promise, ASSA ABLOY, BCS, CORNING, Dahua, DTS SYSTEM z BOSCH, ICS z Vanderbilt, IMPAKT z PowerWalker, Merawex, MOBOTIX z Linc, Nedap, Polon Alfa, SALTO, TELKOM-TELMOR, Tyco Fire & Security, WAGO.
  • BRĄZOWI PARTNERZY: Extron, Panasonic, Zeto Projekt, TP-Link, W2.

Organizator spotkania, firma Lockus Sp. z o.o., zaprasza do udziału projektantów instalacji niskoprądowych z rejonu Polski Południowej i Centralnej.

źródło i zdjęcie: Lockus Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT