SPIN Extra 2015 i smakowanie branżowej wiedzy już za nami!

15-16 kwietnia 2015 w Hotelu Marina Golf Club w Sile k. Olsztyna odbyła się czwarta wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych dedykowana dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.

SPIN Extra 2015 i smakowanie branżowej wiedzy już za nami!

Podczas  SPIN Extra 2015 w wymianie doświadczeń, testowaniu rozwiązań i umacnianiu kontaktów biznesowych uczestniczyło blisko 220 osób - projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych.

W trakcie prelekcji i na stoiskach wystawienniczych 23 Partnerów omówiło funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów:

  • Złoci Partnerzy: Axis Communications, El-PUK, Hikvision, ProfiCCTV, Vision BMS,
  • Srebrni Partnerzy: Ambient System, ARPOL, BOSCH, D-Link, Draftel, EBS, Extron Electronics, FAAC/HUB, GE Industrial Solutions, Miwi-Urmet, NSS/BCS, Polon-Alfa, TP-LINK, TTiTC,
  • Brązowi Partnerzy: BKT ELEKTRONIK, Image Recording Solutions, Impakt, Tommex z SLX.

Zaprezentowane rozwiązania obejmowały szeroki wachlarz specjalizacji: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów videodomofonowych, przez systemy zasilania gwarantowanego, systemy zarządzania budynkiem, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, rozwiązania sieciowe po profesjonalne rozwiązania multimedialne i integrację systemów.

Tradycyjnie projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą mogli porównać i przetestować produkty oraz odbyć indywidualne konsultacje z Partnerami. W strefie "SPINakolada - zasmakuj branżowej wiedzy" na uczestników czekały materiały producentów i dystrybutorów oraz czasopisma branżowe.

Nieodłącznym elementem Spotkań stały się panele eksperckie. W trakcie SPIN Extra 2015 wiedzą i doświadczeniem podzielili się:

  • dr inż. Krzysztof Serafin: Wymagania odnośnie jakości obrazu w systemach CCTV i praktyczna weryfikacja ich spełnienia,
  • mł. bryg. mgr inż. Edward Skiepko: Problemy projektowe i wykonawcze w instalacjach przeciwpożarowych.

Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Uczestnicy spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. SPIN to miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w kolejnej edycji SPIN. Trzynaste Spotkanie dedykowane dla projektantów z południowej i centralnej Polski odbędzie się jesienią 2015.

Zapraszamy na stronę wydarzenia www.spin.lockus.pl oraz facebook.com/SPINiSPINExtra.

źródło i zdjęcie: LOCKUS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT