Z ORTE uniezależnisz się od gazu!

Urządzenie grzewcze na pelet Orte Power o mocy do 250 kW (w zależności od rodzaju budynku - może ogrzać aż 1000 m2) można już dziś podłączyć do istniejącej instalacji powietrznej np.: klimatyzacyjnej bądź postawić na hali jako urządzenie wolno stojące.

Z ORTE uniezależnisz się od gazu!

Seryjne nagrzewnice powietrza na pellet Orte Power świetnie sprawdzają się w każdego typu budynkach: domach mieszkalnych, biurach, halach przemysłowych. Są ekologiczne (emisja gazów i pyłów w 5 klasie wg EN 303-5) i ekonomiczne (redukcja kosztów ogrzewania do 70%).

Piec nadmuchowy Orte Power doskonale wpisuje się w najnowsze trendy projektowania ekologicznych i ekonomicznych budynków. Na całe szczęście w prosty i szybki sposób można je zainstalować nawet w najstarszych budynkach.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat tego jak możesz uniezależnić się od gazu, bądź po prostu chcesz oszczędzać swoje pieniądze i środowisko dowiedz się również o palnikach i kotłach na pellet firmy ORTE na stronie www.orte.pl lub www.nagrzewnicenapellet.pl bądź znajdź nORTE na Facebooku www.facebook.com/nagrzewnice

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

źródło i zdjęcie: Orte Polska


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT