PRODUCENCI
ORTE Polska Sp. z o.o.
ul.Groblowa 1, 05-800  Pruszków
tel. 22 758 81 68, 22 374 13 73

W profesjonalny i satysfakcjonujący naszych Klientów sposób już od 2007 roku organizujemy sprzedaż pelletu, brykietu  i drewna kominkowego. Specjalnie dla naszych Klientów poszukujemy dostawców, których towar jest najlepszy.

Od 2010 zajmujemy sie sprzedażą nagrzewnic na pellet Orte Power 35-250 kW oraz palników na pellet Orte 25-350 kW.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych (sprzedaż już od jednego worka) jak i hurtowych ( także elektrownie).

Dla klientów detalicznych stworzyliśmy PelletFamilyClub w ramach którego przysługują im specjalne ceny i różnego rodzaju przywileje.

Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym klientów hurtowych możemy z każdego transportu pobierać próbkę towaru przed jego wysłaniem i przekazywać inwestorowi. Na życzenie pakujemy towar w indywidualne opakowania. Zajmujemy się transportem oraz ubezpieczeniem towaru, cały czas dbając aby wszystkie wymogi kontraktu zostały spełnione.

Dzięki znajomości polskiego rynku oraz doświadczeniu zdobytemu na rynkach europejskich nasze usługi wykonujemy szybko i niezawodnie.

Przestrzegamy procedur, przez co ryzyko zaniedbania czy nieporozumienia jest zdecydowanie mniejsze. Maksymalizując jakość naszych usług w 2013 roku planujemy wdrożyć ISO 9001:2000

Zapraszamy do korzystania z przywilejów PelletFamilyClubu!

OFERTA DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

Wychodząc naprzeciw licznemu zainteresowaniu wysokiej jakości odnawialnymi źródłami energii oraz znając problemy z ich podażą oraz możliwościami produkcyjnymi dostawców udało nam się pokonać wszelkie bariery i trudności związane z realizacją dużych kontraktów. Integrując potencjał wielu producentów tworzymy ofertę odpowiednią dla dużych odbiorców. W imieniu Klienta podejmujemy szereg działań w celu zawarcia jak najkorzystniejszego kontraktu.

Nasza oferta odnawialnych źródeł energii jakimi są pellet i brykiet jest atrakcyjna ze względu na wyjątkowo niskie ceny. Kontrakty na całoroczne odbiory umożliwiają nam negocjowanie korzystnych warunków zakupu oraz stanowią gwarancję ich niezmienności.

Oferowany przez nas towar spełnia wszystkie, także te najostrzejsze normy jakościowe, również worki w które jest pakowany są wysokiej jakości a ich wygląd i gabaryty mogą być w indywidualny sposób dopasowane do potrzeb Klientów – z własnym logotypem, bądź też mogą to być worki transparentne. Pellet może być pakowany także w big bagi.

Na życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować dostawę na terenie Polski już od 24 godzin, na terenie Unii Europejskiej już od 72 godzin.

Siła ORTE bierze się z umiejętności profesjonalnego obsłużenia każdego Klienta. Dostarczane przez nas towary zawsze spełniają normy wymagane przez Klienta. Zawsze też dostarczone zostają na czas.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT