Nowa gwarancja przedłużona do 10 lat!

Będąc pewnym wysokiej jakości i bezawaryjności swoich elektrycznych systemów grzewczych firma Pentair Thermal Management podjęła decyzję o wydłużeniu okresu ochrony gwarancyjnej.

Nowa gwarancja przedłużona do 10 lat!

Mamy zaszczyt poinformować o wprowadzeniu nowych, atrakcyjnych warunków gwarancji oraz wydłużeniu okresu ochrony do 10 lat na przewody grzejne dla przemysłu i budownictwa marek Raychem i Pyrotenax, z wyłączniem systemów ogrzewania podłogowego dla których obowiązuje gwarancja Total Care.

Propozycja Pentair Thermal Management

10-letnia gwarancja na elektryczne systemy grzewcze. W przypadku wystąpienia usterki produktu w terminie objętym ochroną Pentair Thermal Management dokona naprawy, wymiany lub zwróci równowartość ceny zakupu wadliwego produktu.

Jak skorzystać z pełnej ochrony gwarancyjnej?

W ciągu 30 dni od daty wykonania instalacji zarejestruj ją na naszej stronie internetowej. Pełen tekst naszej nowej gwarancji znajduje się w warunkach rozszerzonej gwarancji.

Jak uzyskać pomoc w ramach gwarancji?

Należy zgłosić usterkę pisemnie lub mailem niezwłocznie po wykryciu wady lub nieprawidłowego działania produktu. Jeśli instalacja została zarejestrowana prosimy o podanie również numeru referencyjnego. W zależności od miejsca, rodzaju i rozmiarów uszkodzenia – poprosimy o przesłanie produktu do naprawy/wymiany lub przyślemy serwisanta na miejsce instalacji systemu.

Dodatkowo należy posiadać następujące dokumenty: świadectwo rejestracji przez internet lub dowód zakupu, dane instalatora oraz protokół odbioru wraz z planem instalacji grzewczej.

źródło i zdjęcie: Pentair Thermal Management


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT