4 x Coil Disinfectant z profesjonalną hydronetką za 987 zł.

Zestaw złożony z 4 butli 5l preparatu Coil Disinfectant oraz profesjonalnego spryskiwacza Marolex o poj. 5l. Coil Disinfectant to środek do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Usuwa nieprzyjemny zapach i odświeża powietrze.
4 x Coil Disinfectant z profesjonalną hydronetką za 987 zł.

Zestaw złożony z 4 butli 5l preparatu Coil Disinfectant oraz profesjonalnego spryskiwacza Marolex o poj. 5l.

Coil Disinfectant to środek do dezynfekcji, czyszczenia i usuwania nieprzyjemnego zapachu, spowodowanego rozwojem drobnoustrojów. Bakteriobójczy, grzybobójczy i pleśniobójczy.

Przeznaczony do urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych - parowników klimatyzatorów i innych lamelowych wymienników ciepła, tac ociekowych, filtrów powietrza, kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, pomp ciepła. Znajduje również zastosowanie na wszelkich nieporowatych powierzchniach ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, metali, drewna, ceramiki, powierzchniach emaliowanych, ścian, podłóg itd. Może być stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością

Niszczy najczęściej występujące w układach klimatyzacyjnych i chłodniczych drobnoustroje, w tym bakterie Legionella pneumophila - odpowiedzialne za groźną dla życia "chorobę legionistów". Pozwala zapobiegać również innym chorobom, alergiom oraz tzw. Syndromowi Chorego Budynku.

Coil Disinfectant jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera bowiem składników szkodliwych dla zdrowia. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym oraz atest PZH.

W zestawie 4 butle 5l (razem 20l).

Producent: Rectorseal (USA)


Spryskiwacz Marolex wyposażony jest w teleskopową lancę, wysuwaną do długości 135 cm., zakończoną obrotową końcówką rozpylającą. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających pracach wykonywanych w przemyśle, w serwisach, warsztatach, myjniach samochodowych itd. Jest odporny na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.

Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe (całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi) oraz bardzo wytrzymały zbiornik wysokociśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny. Dodatkowymi zaletami jest wzmocniona pompa oraz zastosowany system przeciwpyłowy. Posiada pojemność roboczą 5 l.


Zapraszamy do zakupu w oddziałach Wigmors oraz na stronie www.czystyuklad.pl.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT