INSTALACJE 2014. Bądź w centrum wydarzeń - konferencje, mistrzostwa, konkursy dla profesjonalistów

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to nie tylko miejsce ekspozycji nowości rynkowych i nawiązywania efektywnych kontaktów biznesowych. To także arena wymiany myśli i doświadczeń, dyskusji na najbardziej aktualne tematy oraz konkursowych zmagań fachowców w swoim fachu.

INSTALACJE 2014. Bądź w centrum wydarzeń - konferencje, mistrzostwa, konkursy dla profesjonalistów

IV edycja Mistrzostw Polski Instalatorów

Kto wygra IV Mistrzostwa Polski Instalatorów? Kto zdobędzie tytuł Mistrza Montażu? Czy padnie nowy rekord? Kto otrzyma Mercedesa Citan? Wszystko okaże się podczas Wielkiego Finału Mistrzostw Polski Instalatorów. Honor, prestiż, duma i Mercedes Citan - to wszystko i jeszcze więcej czeka na Mistrza Montażu!

Rozpoczęty w 2013 r. projekt RoadShow, czyli poszukiwanie najlepszych instalatorów w Polsce, zaowocował ogromną liczbą tych uzdolnionych fachowców, którzy w Poznaniu będą walczyć o miano Mistrza Polski. Eliminacje wyłoniły blisko 100 instalatorów, którzy zmierzą się nie tylko z czasem, ale również dokładnością montażu!

Podczas eliminacji w Poznaniu - 8 i 9 kwietnia - na uczestników czekają jeszcze 32 miejsca pozwalające na walkę o najwyższy tytuł i pobicie rekordowego czasu montażu - 1 minuta, 13 sekund i 60 setnych sekundy - czy ktoś odważy się zdetronizować Waldemara Jackowskiego, obecnego rekordzistę i Mistrza Polski?

Warto tutaj nadmienić, że pula nagród konkursu wynosi aż 100 tysięcy złotych, a nowy Mistrz Polski wyjedzie z targów Mercedesem Citan!

Finał konkursu wraz z galą wręczenia nagród zaplanowany jest na czwartek, 10 kwietnia. Partnerami strategicznymi projektu są: Afriso, Brotje Heizung, Grundfos, Mercedes Benz, Rehau, Vogel&Noot oraz partnerem technicznym: Grupa Topex. Wszystko to w Pawilonie 5G.

Zostań Młodym Mistrzem Montażu

11 kwietnia organizowane będą dla wszystkich uczniów Mistrzostwa Polski dla przyszłych Instalatorów. W konkursie mogą brać udział uczniowie kształcący się na kierunkach związanych z tematyką instalacyjną.

Klub Instalatora

Wspólne przedsięwzięcie MTP i Grupy SBS, jednej z największych w Polsce grup handlowych skupiających branżę sanitarną. To wyjątkowa przestrzeń specjalna, znakomite miejsce spotkań, rozmów biznesowych oraz wymiany wiedzy na temat rynku instalacyjnego i dzielenia się doświadczeniami z pracy instalatora. Klub Instalatora to także miejsce rozrywki i integracji środowiska. Dla odwiedzających Klub Instalatora - Pawilon 4, organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje.

Glob Pełen Energii

To trzy dni niekonwencjonalnych spotkań z odnawialnymi źródłami i poszanowaniem energii. W specjalnie wybudowanej czaszy eksperci przybliżą zagadnienia związane z nowoczesną techniką grzewczą, fotowoltaiką, wentylacją oraz skojarzoną produkcją energii. Podczas spotkań nie zabraknie odniesień do aspektów praktycznych, omówienia typowych błędów instalacyjnych, pokazów sprzętu oraz omówienia technologii na konkretnych przykładach instalacyjnych. Całość uzupełniona będzie konkursami z nagrodami. Szukaj czerwonego globu w pawilonie 5A!

źródło: www.instalacje.mtp.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT