"Zainstaluj się w Poznaniu. Żyj, pracuj i działaj w bezpiecznym, inteligentnym i nowoczesnym otoczeniu"

W dniach 8 - 11 kwietnia 2014 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych, które będą niewątpliwie wielkim przeżyciem dla wyspecjalizowanych grup zawodowych związanych z poszczególnymi branżami.

"Zainstaluj się w Poznaniu. Żyj, pracuj i działaj w bezpiecznym, inteligentnym i nowoczesnym otoczeniu"

Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez blisko 1000 wystawców z całego świata będą swoistą odpowiedzią, wyznacznikiem zmian i trendów dla poszczególnych branż. Tym samym przez cztery dni tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich staną się imponującym centrum technologii poprawiających jakość naszego życia w wielu obszarach.

Na tegoroczną ekspozycję, która wypełni niemal cały teren wystawienniczy, złożą się:

  • Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE
  • Targi Ciepła Systemowego TCS
  • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX
  • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO (9-11 kwietnia)
  • Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO

Stworzą razem najbardziej kompleksową platformę biznesowo-marketingową dla wszystkich firm działających w branży a liczne konferencje, wystawy, prezentacje, pokazy zbudują korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych w międzynarodowym gronie.

INSTALACJE - ekologicznie, energooszczędnie, efektywnie

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to jedyne w Polsce spotkanie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, a także techniki obiektowej i gazowniczej oraz szeroki wybór armatury sanitarnej.

Ciepło systemowe W tym roku już po raz drugi do grona wydarzeń dołączą również Targi Ciepła Systemowego TCS, organizowane wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, skierowane do branży ciepłowniczej, które doskonale uzupełnią i rozszerzą ofertę rozwiązań systemowych z zakresu zarządzania energią cieplną w budynkach i elementów składowych takich jak: kotły na paliwo stałe i gazowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne czy ogniwa fotowoltaiczne. Targom TCS towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja techniczna, organizowana przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, która podejmie tematykę nowoczesnych, efektywnych i ekologicznych technologii w ciepłownictwie systemowym. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli kadry technicznej i eksploatacyjnej przedsiębiorstw ciepłowniczych, elektrociepłowni oraz ciepłowni.

Targi to nie tylko miejsce ekspozycji nowości rynkowych i nawiązywania efektywnych kontaktów biznesowych, to także arena wymiany myśli i doświadczeń, dyskusji na najbardziej aktualne tematy oraz konkursowych zmagań fachowców w swoim fachu.

Honorowy patronat nad Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE objął Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

źródło: www.instalacje.mtp.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT