Coil Disinfectant za 53,90 zł.

Tylko teraz środek dezynfekujący i czyszczący do urządzeń klimatyzacyjnych chłodniczych kosztuje jedynie 49 zł. Coil Disinfectant niszczy bakterie, grzyby i pleśń, usuwa nieprzyjemny zapach z klimatyzacji oraz odświeża powietrze.
Coil Disinfectant za 53,90 zł.

Teraz preparat COIL DISINFECTANT można nabyć za jedyne 53,90 zł!


Coil Disinfectant to środek o działaniu dezynfekującym, czyszczącym i dezodoryzującym, przeznaczony w szczególności do parowników klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych.

Coil Disinfectant niszy bakterie oraz grzyby i pleśń, w tym bakterie Legionella Pneumophila. Usuwa nieprzyjemny zapach z klimatyzacji i odświeża powietrze w pomieszczeniach. Pozwala zapobiegać alergiom i różnorodnym infekcjom, jakie wywołują drobnoustroje rozwijające się w klimatyzacji (w tym groźnej "chorobie Legionistów").

Jest to jedyny w takiej cenie preparat posiadający Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym! Pozwolenie - poza tym, że jest wymagane prawnie - stanowi potwierdzenie skuteczności preparatu (przeprowadzenie stosownych badań jest warunkiem jego uzyskania). Posiada również atest PZH.

Może być stosowany także do skraplaczy, tac ociekowych, filtrów powietrza, kanałów wentylacyjnych, pomp ciepła etc. a ponadto do wszelkich nieporowatych powierzchni, nie wyłączając ścian czy podłóg. Może być stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Ulega biodegradacji.

Warunki promocji:

  • promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych produktu
  • podana cena jest ceną netto i nie obejmuje kosztów wysyłki
  • zamówienie w dowolnym oddziale Wigmors lub w serwisie www.czystyuklad.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT