Gazela Biznesu dla AFRISO

Tegoroczne Gazele Biznesu trafiły m.in. do branży instalacyjnej. Kolejny już raz wśród laureatów prestiżowego wyróżnienia znalazła się firma AFRISO - producent armatury zabezpieczającej i regulacyjnej do instalacji wodnych.

Gazela Biznesu dla AFRISO

Statuetkę Gazeli Biznesu 2013 wraz z pamiątkowym dyplomem, firma Afriso odebrała podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego 2014 r. w obiekcie Expo Silesia w Sosnowcu. Już dziewiąty raz z rzędu Afriso zaliczono do elitarnego grona przedsiębiorstw, osiągających wysoki wzrost obrotów w skali roku.

Ponowne uznanie dla naszych starań na drodze do stałego, dynamicznego rozwoju firmy to dla nas źródło ogromnej satysfakcji, mówi Justyna Gawlińska z AFRISO. Wyróżnienie Gazelą traktujemy przy tym jako potwierdzenie, że realizacja długofalowych planów biznesowych oraz umiejętne reagowanie na bieżącą sytuację, przynoszą pożądane efekty nawet w niepewnych dla gospodarki czasach.

Ranking Gazele Biznesu służy właśnie wyróżnianiu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. A nagrody, przyznawane przez Puls Biznesu w trakcie uroczystości odbywających się w 12 polskich miastach, znakomicie wpisują się w realizację misji wspierania przyszłościowych, skutecznie realizowanych przedsięwzięć biznesowych.

źródło i zdjęcie: Afriso

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT