Długo oczekiwany EXPO-GAS już w kwietniu!

Wiosną na arenie Targów Kielce odbędzie się wystawa EXPO-GAS. To niepowtarzalna okazja do spotkania grona ekspertów z rynku gazowniczego, którzy chętnie wymienią się swoimi doświadczeniami i udzielą cennych porad.

Długo oczekiwany EXPO-GAS już w kwietniu!

Poprzednia impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Fakt ten potwierdzają statystki - wystawę odwiedziło 3242 osoby, swoją ofertę handlową przedstawiło 110 wystawców na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. Jest to niewątpliwy sukces, biorąc pod uwagę, że w 2007 r. wystawa EXPO-GAS miała zaledwie 70 wystawców, a ekspozycję odwiedziło 1382 osoby. Dzięki takiemu rozwojowi, targi EXPO-GAS mogą śmiało patrzeć w przyszłość.

Mocną stroną wystawy są interesujące konferencje, warsztaty oraz referaty. W minionej edycji udział wzięli prelegenci z całej Polski. Między innymi przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, uniwersytetów, szkół wyższych, a także firmy związane z gazownictwem.

Organizator zaprasza do udziału w VII Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2013 r.

Szczegóły na stronie targów.

źródło i zdjęcie: Targi Kielce

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT