Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012

W dniach 21 - 22 marca 2012 r. odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Wydarzenie jest największą w Polsce ekspozycją, która prezentuje produkty i urządzenia z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012

Na zwiedzających Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja będą czekać producenci, importerzy oraz dystrybutorzy oferujący wyroby i urządzenia stosowane w systemach wentylacji i klimatyzacji - od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja skierowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji.

Na powierzchni ponad 3000 m2 swoją ofertę prezentują niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie brakuje także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawa producentów towarzyszy seminariom prezentując czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.

Część wystawy nosi nazwę Salon Klimatyzacja. Jest ona poświęcona zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa. Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów.

Wystawa Salon Klimatyzacja daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.

źródło i zdjęcie: forumwentylacja.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT