Maxair otwiera nowy oddział w Lublinie

Na przełomie marca i kwietnia 2012 r. nastąpi otwarcie nowego oddziału firmy Maxair w Lublinie. Będzie to już trzeci punkt w kraju dystrybutora urządzeń i systemów do wentylacji oraz klimatyzacji. Dotychczasowe oddziały mieszczą się w Krakowie i w okolicach Warszawy.

Maxair otwiera nowy oddział w Lublinie

Nowy oddział Maxair zlokalizowany jest w przemysłowej części Lublina przy ul. Energetyków, w sąsiedztwie wielu firm z pokrewnych, uzupełniających się branż.

Podobnie jak w pozostałych punktach - w Krakowie i Warszawie, podstawą oferty lubelskiego oddziału Maxair będą wentylatory. Szeroka oferta wentylatorów będzie stanowiła począwszy od prostych łazienkowych aż do mocno specjalistycznych - oddymiających, chemoodpornych czy przeciwwybuchowych. W stałej sprzedaży z magazynu będą dostępne najpopularniejsze urządzenia marki Harmann, Novovent, Uniwersal oraz Konwektor.

Dodatkowo w ofercie nowego oddziału Maxair w Lublinie instalatorzy znajdą klimatyzatory Panasonic i Samsung, system DGP i nasady kominowe Darco, kompletny system kanałów i kształtek spiro oraz wiele innych ciekawych produktów.

źródło i zdjęcie: maxair.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT