Biuro handlowe Galeco w Puławach już otwarte

Biuro handlowe Galeco w Puławach, to już ósmy tego typu obiekt producenta systemów rynnowych i odwodnienia w Polsce. Stały rozwój oferty systemów odprowadzania wody oraz coraz większe zainteresowanie produktami firmy Galeco przez inwestorów, architektów czy wykonawców spowodowało poszerzenie sieci sprzedaży o kolejny punkt.

Biuro handlowe Galeco w Puławach już otwarte

Biuro handlowe Galeco zostało otwarte w Puławach, by ułatwić klientom dostęp do orynnowania Galeco wykonanego z najwyższej jakości stali oraz PVC. W nowym punkcie zainteresowani będą mogli bliżej zapoznać się z właściwościami nowoczesnych systemów rynnowych, systemów odwodnień oraz odwodnień liniowych.

Biuro handlowe Galeco w Puławach oferuje sztandarowe produkty łącznie z najnowszymi produktami firmy. Do dyspozycji inwestorów, architektów oraz wykonawców pozostają doradcy, którzy pomogą dobrać idealnie pasujące do potrzeb danego budynku rozwiązanie odprowadzające wodę deszczową.

"Biuro Handlowe Galeco w Puławach to miejsce, w którym każdy otrzyma fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim możliwości zakupu najwyższej jakości systemów rynnowych Galeco. Od ponad 16 lat dostarczamy na rynek rozwiązania odprowadzania wody deszczowej, stale poszerzamy ofertę produktową, a także ilość firmowych punktów sprzedaży. Rozrastająca się sieć Biur Handlowych Galeco jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na salony ułatwiające zakup kompletnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej" wyjaśnia Tomasz Piotrowski, dyrektor marketingu i sprzedaży z firmy Galeco.

Biuro Handlowe firmy Galeco w Puławach jest zlokalizowane niemal w samym centrum miasta, a dzięki dużej powierzchni magazynowej jest w stanie zaopatrzyć klientów z Lubelszczyzny i Polski wschodniej.

Firmowa sieć sprzedaży produktów firmy Galeco, powstała w oparciu o biura handlowe zlokalizowane w całej Polsce, umożliwia architektom, inwestorom oraz wykonawcom dotarcie do innowacyjnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej. Wysokiej jakości kompletne systemy rynnowe, elementy ułatwiające montaż orynnowania, a także fachowe doradztwo powodują, że zakupu rynien do domu warto dokonać właśnie w takich miejscach.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT