Monitor NEO - proste i kompaktowe rozwiązanie

Monitor NEO jest symbolem miejskich i nowoczesnych mieszkań dostarczanym w formie kompaktowego i prostego rozwiązania. Zapewnia zaawansowane zarządzanie, obsługę w trybie głośnomówiącym, wysoką jakość dźwięku i obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Monitor NEO - proste i kompaktowe rozwiązanie

Zaawansowany monitor do zarządzania z komunikacją bez użycia rąk, cyfrową jakością dźwięku i wideo w wysokiej rozdzielczości.

Zawiera pojemnościowy ekran dotykowy, który zapewnia intuicyjne obsługę użytkownikowi dzięki graficznym ikonom i wskaźnikom powiadomień LED (nieodebrane połączenia, wiadomości, nie przeszkadzać).

Rozmiar: 7 cali.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA W DOMU

  • Umożliwia komunikację między innymi monitorami w tym samym domu oraz z innymi mieszkaniami.
  • Monitor zarządza 7 strefami alarmowymi, które można aktywować lub dezaktywować zgodnie z 3 scenariuszami lub trybami: W DOMU, POZA DOMEM i NOC. Alarmy są zgłaszane do oprogramowania doradczego i zarządzającego.
  • Możliwe jest aktywowanie do 8 zewnętrznych przekaźników poprzez nr ref.1616.
  • Wizualizacja do 8 kamer CCTV IP.
  • Bezpośrednie zasilanie z przełącznika PoE.

STEROWANIE WINDĄ

Właściciel będzie mógł bezpiecznie dostać się do swojego domu. Po okazaniu karty zbliżeniowej system sterowania windą umożliwi dostęp do piętra Twojego mieszkania. Gość będzie mógł wjechać windą na parterze i dostać się tylko na piętro mieszkańca, po prostu otwierając drzwi po odebraniu połączenia.

Źródło i zdjęcie: FERMAX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT