Typoszeregi agregatów Danfoss dostosowane do pracy z czynnikami A2L

Agregaty skraplające Optyma™ od Danfoss zostały dostosowane do pracy z czynnikami A2L. Firma wprowadziła również na rynek sprężarki spiralne typu MLZ i LLZ przystosowane do tego typu czynników.

Typoszeregi agregatów Danfoss dostosowane do pracy z czynnikami A2L

Rozszerzony zakres wydajności chłodniczej:

  1. Do 11,1 kW dla agregatów Optyma™ Slim Pack i Optyma™ Plus przy średniej temperaturze parowania (MBP).
  2. Do 1,5 kW LBP dla agregatów Optyma™ Slim Pack przy niskiej temperaturze parowania (LBP).
  3. Do 3,5 kW LBP dla agregatów Optyma™ Plus przy niskiej temperaturze parowania (LBP) Większy wybór wyposażenia chłodniczego dzięki agregatom skraplającym Danfoss Optyma Kompatybilna, zarówno z czynnikami z grupy A2L, jak i A1 - np. R1234yf, R454C i R455A - przyszłościowa konstrukcja agregatów skraplających Danfoss Optyma Slim Pack i Optyma Plus umożliwia płynne przejście na czynniki chłodnicze o bardzo niskim współczynniku GWP.

Przejścia można dokonać w odpowiedniej dla siebie chwili, mając wciąż komfort pracy z agregatami łatwymi w serwisie, zaprojektowanymi do bezpiecznej i bezproblemowej pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy A2L.

Agregaty skraplające Danfoss Optyma umożliwiają uzyskanie wyższej efektywności energetycznej przy obniżonym zużyciu energii i zredukowanym pośrednim wpływie na efekt cieplarniany. Ta potężna kombinacja przekłada się na ekonomiczne rozwiązanie, które można wdrożyć już dziś.

Nowe sprężarki spiralne typu MLZ i LLZ dostosowane do pracy z czynnikami z grupy A2L

Wraz z poszerzeniem zakresu agregatów skraplających Optyma Slim Pack i Optyma Plus, do pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy A2L dostosowano również sprężarki spiralne typu MLZ evolution B. Typoszereg LLZ evolution B wkrótce podąży w ich ślady.

Zgodność z czynnikami z grup A1 i A2L zapewnia pełną elastyczność w zakresie przechodzenia na ekologiczne rozwiązania we własnym tempie. Do pracy z czynnikami chłodniczymi o bardzo niskim współczynniku GWP przystosowano pełną gamę sprężarek.

Źródło i zdjęcie: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT