Oprogramowanie firmy UNIT4 polepszy dostęp do wody pitnej

Światowy lider wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla organizacji Business Living IN Change - firma UNIT4 - ogłosiła podpisanie z Urzędem Zasobów Wodnych i Kanalizacji w Addis Abebie (Etiopia) kontraktu na implementację Agresso Business World, oprogramowania oraz usług. Software tej firmy pomoże poprawić dostęp do wody pitnej.

Oprogramowanie firmy UNIT4 polepszy dostęp do wody pitnej

Kontrakt (którego wartość w ciągu dwóch lat osiągnie 3 mln euro) na dostarczenie m.in. oprogramowania firmy UNIT4, ma poprawić dostęp do wody pitnej na terenie Etiopii.

Urząd Zasobów Wodnych i Kanalizacji w Addis Abebie jest odpowiedzialny za utrzymanie i poprawę dostaw wody w tym mieście oraz obecnie realizuje ambitny projekt modernizacji infrastruktury, którego celem jest lepsze zaspokajanie zapotrzebowania na czystą, pitną wodę.

Na projekt sponsorowany przez Bank Światowy, składa się wdrożenie nowego sprzętu, oprogramowania oraz sieci, a Agresso zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert Oracle i Microsoft do zarządzania obszarem finansów oraz planowaniem projektu.

"Kraje rozwijające się przechodzą zmiany, a czynniki środowiskowe oraz wdrożenie oprogramowania wspierającego te zmiany, są kluczowe dla Urzędu w Addis Abebie" mówi przedstawiciel tej organizacji.

"To ambitna i niezbędna inicjatywa dla Etiopii, a tak elastyczny system jak Agresso, przygotowany na zmiany w naszej strukturze i wymaganiach wraz z postępami naszych prac, jest ważny. Wspierani przez lepszą infrastrukturę, możemy kontynuować nasze wysiłki w dawaniu większej liczbie ludzi dostępu do czystej, pitnej wody i poprawianiu jakości życia."

Projekt implementacji systemu ma trwać dwa lata i być prowadzony we współpracy z afrykańskim partnerem UNIT4, ERP Software Technologies, posiadającym oddziały w Addis Abebie. UNIT4, którego oprogramowanie polepszy dostęp do wody pitnej, współpracuje już z Etiopską Korporacją Energii Elektrycznej oraz Etiopską Korporacją Ubezpieczeniową.

źródło: pressoffice.pl
zdjęcie: gazeta.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT