Odporny i gwarantujący bezpieczeństwo panel zewnętrzny MARINE MEET

Panel zewnętrzny MARINE MEET to wandaloodporny panel wejściowy w wersji audio i wideo firmy Fermax, który jest wykonany z odpornej stali nierdzewnej. 

Odporny i gwarantujący bezpieczeństwo panel zewnętrzny MARINE MEET

Wykonany ze stali nierdzewnej 316L o grubości 3 mm. Jest jednym z najbardziej odpornych paneli zewnętrznych dzięki doskonałej jakości materiałów, jak i procesów produkcyjnych i montażu.

Jego kompaktowa budowa i uszczelnienie gwarantują niezawodność i odporność na czynniki zewnętrzne IP54 oraz na uderzenia IK09.

Panel MARINE MEET wyposażony w kamerę HD 1.3 Mpx

Kamera wyposażona jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw zapewniający wysokiej jakości nagrania oraz w oświetlenie LED pomocne przy słabym świetle. Posiada dodatkowe wyjście wideo IP RTSP.

Kamera szerokokątna o kącie widzenia w poziomie 128° i w pionie 70°. Ułatwia to instalację i obsługę panelu osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Oznakowany alfabetem Braille’a, co umożliwia identyfikację przycisku wywołania poprzez wygrawerowanie na powierzchni panelu.

Funkcja rozpoznawania twarzy

Dzięki czytnikowi ze zbliżeniowym czujnikiem MIFARE można otworzyć drzwi, wybierając kod na klawiaturze panelu lub wysyłając kod do zewnętrznego kontrolera dostępu, który zatwierdza wejście.

Moduł wyświetlacza panelu MARINE MEET

Logo powitalne lub inne pomocne informacje dla gości wyświetlane na ekranie. Elektroniczny spis pozwala na wyszukanie żądanego nazwiska lub mieszkania.

Źródło i zdjęcie: FERMAX

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT