ESBE przenosi wyposażenie do rozbudowanej fabryki

Firma ESBE poinformowała, iż rozbudowa zakładu produkcyjnego w miejscowości Reftele w Szwecji postępuje zgodnie z planem. W nowej części fabryki zamontowano już część linii produkcyjnych, trwają także prace nad przeniesieniem maszyn i dodatkowych działów produkcji.

ESBE przenosi wyposażenie do rozbudowanej fabryki

Nowa fabryka, nowe możliwości dla ESBE

Rozpoczęte na przełomie wiosny i lata prace nad rozbudową fabryki ESBE postępują zgodnie z planem. W nowej części zakładu produkcyjnego można znaleźć:

  • większą powierzchnię produkcyjną,
  • nowe pomieszczenia dla personelu,
  • więcej miejsca do obsługi towarów wychodzących
  • nowe rampy załadunkowe i rozładunkowe, które ułatwią przepływ towarów i sprawią, że będzie on bardziej wydajny.

Pracownicy obecnych działów montażowych także będą mogli skorzystać z większej przestrzeni i korzystniejszych warunków pracy. Wraz z nową powierzchnią pojawią się również szanse na zwiększenie wielkości produkcji nowych zestawy zaworów SLx oraz zaspokoić rosnący popyt m.in. na grupy pompowe ESBE.

Peter Cerny, CEO i Christer Skogsfors, partner w ESBE, przecinają wstęgę w rozbudowanej fabryce.
Peter Cerny, CEO i Christer Skogsfors, partner w ESBE, przecinają wstęgę fot. ESBE Hydronic Systems

Na samym początku rozbudowanej części budynku znajduje się dział, w którym montowane są zawory termostatyczne VTA. Dział montażowy przeniósł się z podłużnego i wąskiego pomieszczenia do bardziej przystosowanych do rosnących potrzeb powierzchni. Dzięki nowoczesnej, ładnej kuchni i dużym przeszkleniom z widokiem na patio Josefin wraz z załogą VTA będą mogli miło spędzać czas w przerwach między zmianami.

To niesamowicie ekscytujące, że możemy inwestować w nową siedzibę, z której jesteśmy dumni. Dzień otwarcia to dzień, który świętujemy razem ze wszystkimi naszymi pracownikami, począwszy od pracowników zaangażowanych w rozbudowę po pozostały personel firmy ESBE, który z entuzjazmem obserwował jej rozwój - mówi Peter Cerny, CEO firmy ESBE.

Przedstawiciele ESBE szacują, iż budowa zostanie ukończona za ok. trzy miesiące. Już teraz firma zaprasza wszystkich na oficjalną inaugurację i zwiedzanie rozbudowanej siedziby.

źródło i zdjęcia: ESBE Hydronic Systems

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT