Agregaty skraplające zakwalifikowane do PolSEFF

Produkty firmy Alfaco - ultraciche agregaty skraplające Copeland ZX oraz agregaty na zbiornikach Copeland HLR zostały zakwalifikowane do Programu Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce - PolSEFF.

Agregaty skraplające zakwalifikowane do PolSEFF

Agregaty skraplające zakwalifikowane do PolSEFF nadają się do średniotemeperaturowych zastosowań, takich jak: chłodnie, przechowalnie napojów, sieci sklepów czy restauracji. Skraplacze agregatów ZX są wyposażone w jednofazowe wentylatory. Dla wyższych wydajności agregaty wyposażone są w dwa wentylatory.

Każdy agregat skraplający wyposażony jest w panel elektroniczny, którego funkcjonalność opracowana została w ścisłym powiązaniu z obecnym poziomem rozwoju sprężarek spiralnych. Agregaty przystosowane są do pracy na zewnątrz budynków.

Agregat na zbiorniku COPELAND HLR

Agregaty skraplające zakwalifikowane do PolSEFF mają antykorozyjne pokrycie lamel skraplacza, a obudowa zewnętrzna wykonana została w postaci eleganckiej, metalowej szafy.

PolSEFF jest Programem Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce, z linią kredytową o wartości 150 mln Euro. Oferta PolSEFF jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), zainteresowanych inwestycją w nowe technologie oraz urządzenia obniżające zużycie energii lub wytwarzające energię ze źródeł odnawialnych.

Finansowanie można uzyskać w formie kredytu lub leasingu w wysokości do 1 mln Euro za pośrednictwem uczestniczących w Programie instytucji finansowych (banków i instytucji leasingowych).

Korzyści, jakie daje program PolSEFF, do którego zostały zakwalifikowane agregaty skraplające:

  • roczne oszczędności dzięki mniejszemu zużyciu energii o min. 20% - premia inwestycyjna w wysokości 10% lub 15% wartości kredytu / leasingu w zależności od zrealizowanego projektu inwestycyjnego;
  • bezpłatna, profesjonalna pomoc techniczna i konsultacja na każdym etapie inwestycji;
  • szeroki wybór zweryfikowanych urządzeń i technologii oferujących podniesienie efektywności energetycznej dostępnych na liście LEME;
  • wzrost konkurencyjności rynkowej przedsiębiorstwa;
  • podniesienie jakości produktów;
  • poprawa warunków współpracy;
  • przejrzyste zasady dofinansowania (prosta dokumentacja i proces);
  • dostępność programu na terenie całej Polski;
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantami programu PolSEFF;
  • możliwość finansowania w formie leasingu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Alfaco.

źródło i zdjęcia: Alfaco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT