Agregaty Refcold - jakość i niezawodność w instalacjach chłodniczych

Urządzenia chłodnicze stanowią bardzo szeroką gamę produktów znajdujących zastosowanie zarówno w instalacjach przemysłowych jak i mniejszych instalacjach dla indywidualnych odbiorców. Podstawą układu jest agregat chłodniczy, który zapewnia efektywne rozwiązania w zakresie chłodzenia i klimatyzacji.

Agregaty Refcold - jakość i niezawodność w instalacjach chłodniczych

Iglotech jako właściciel, a zarazem generalny dystrybutor agregatów Refcold zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz ofertę dopasowaną na potrzeby każdej  inwestycji. W ofercie znajdują się agregaty skraplające, do central wentylacyjnych oraz agregaty wyciszone w obudowie.

Agregaty skraplające Refcold dedykowane są do montażu w instalacjach chłodniczych średnio oraz niskotemperaturowych, gdzie wykorzystuje się takie czynniki chłodnicze, jak: R404A, R507, R134A, R407C. Dostępne są z typowymi lub powiększonym skraplaczami (wersja H oraz HP), dzięki czemu zachowują odpowiednią wydajność chłodniczą nawet w bardzo trudnych warunkach.

Agregaty Refcold charakteryzuje solidne i trwałe wykonanie. Zastosowanie sprężarek takich producentów jak Maneurope, Copeland czy Embraco pozwala na bezawaryjną pracę całego agregatu.


Agregat skraplający Refcold RHMTZ

Do współpracy z centralami wentylacyjnymi stworzone zostały agregaty serii Refcold Ventilation, gdzie wykorzystuje się czynnik R407C. Ogromną zaletą tej serii jest bogate wyposażenie standardowe, które pozwala na dostawę kompletnego urządzenia, minimalizując czas pracy potrzebny do wykonania układu chłodniczego.

Seria Refcold Ventilation została stworzona w oparciu o sprężarki hermetyczne tłokowe Copeland CR oraz hermetyczne spiralne Perfomer SZ. Agregat został zbudowany tak, aby zapewnić swobodny dostęp do wszystkich elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu prace montażowe i serwisowe przebiegają sprawniej i dużo szybciej.Agregat do central wentylacyjnych Refcold RVSAAgregat Refcold RVCU

Z myślą o zapewnieniu cichej i niezawodnej pracy stworzona została także seria agregatów wyciszonych w obudowie. Agregaty skraplające w obudowie Refcold Silent+ charakteryzują się prostą konstrukcją oraz kompaktowymi wymiarami. W metalowej obudowie zastosowano izolację akustyczną, która wyraźnie redukuje poziom hałasu. Podobnie jak w poprzedniej serii, agregaty te posiadają bogate wyposażenie standardowe, które w połączeniu z solidnym wykonaniem znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodna i cicha praca urządzenia. 


Agregat Refcold RSB Silent+Agregat Refcold RSB Silent+

Szeroka oferta agregatów Refcold pozwala na wykorzystanie ich w wielu projektach. Znakomicie realizują swoje zadania we wszelkich instalacjach chłodniczych (przemysłowych oraz komercyjnych) jak i instalacjach klimatyzacyjnych.

źródło i zdjęcia: Iglotech

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT