Promocja dla instalatorów na pompy obiegowe MAGI od firmy Dambat

Firma Dambat przygotowała promocję: przy zakupie 10 pomp jedną można otrzymać gratis, dodatkowo obowiązuje 3-letni okres gwarancji 1/1.

Promocja dla instalatorów na pompy obiegowe MAGI od firmy Dambat

Promocja na pompy obiegowe Dambat 

Polskie firmy instalacyjne dzielą się na dwie grupy: zaopatrujące się zawsze w tych samych hurtowniach lub u tych samych producentów (dla tych artykuł nie będzie interesujący) oraz dla tych, którzy dalej uważają że mogą znaleźć produkt lepszy a przynajmniej równie dobry, który będzie w dalszym ciągu konkurencyjny.

Pompy MAGI przede wszystkim są dedykowane wszystkim tym, którzy mają dosyć problemów związanych z reklamacjami, gwarancją oraz odmowami producentów.

"Jakiś czas temu rozmawiałem z pewną firmą zajmującą się budową domów oraz instalacjami grzewczymi, na pytanie jakiego producenta pompy instalują, oczywiście usłyszałem to czego się spodziewałem … jednego z największych na świecie(dużego wyboru nie ma). Więc kontynuując zapytałem się jak wygląda kwestia reklamacji i zostałem zaskoczony, ani jedna nie została uznana! Jeżeli spotkaliście się Państwo z taką sytuacją lub podejściem, zachęcam do zapoznania się poniżej opisanymi pompami, ponieważ przy ich instalacji nie ma mowy o takich problemach. Czy zdarzają się reklamacje, oczywiście jak wszędzie, tyle że sporadycznie, jednak ważniejsze jest jak są rozwiązywane przez producenta… Polityka sprzedaży związana z poniżej opisanymi pompami zakłada przede wszystkim, zero problemów dla instalatorów oraz dodatkowe benefity".

Niezawodne pompy obiegowe MAGI

Za ideą stworzenia pompy MAGI stało przeświadczenie o konieczności skonstruowania urządzenia o trwalszej i bardziej niezawodnej konstrukcji w stosunku do ogólnodostępnych pomp obiegowych, a także zmiana tendencji do zaniżania cen rynkowych.

W pompach MAGI zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości , a co za tym idzie żywotności. To samo tyczy się łożysk ślizgowych. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie H.

Pompa obiegowa serii MAGI jest wyposażona w silnik z magnesami trwałymi i regulator różnicy ciśnień, które automatycznie i stale dostosowują wydajność pompy w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb systemu.

Pompy zostały wyposażone wysokiej sprawności procesor elektroniczny automatycznie sterujący pracą pomp co w połączeniu z przemiennikiem częstotliwości pozwala na znaczną oszczędność zużywanej energii elektrycznej.

Zastosowany procesor daje możliwość wyboru jednego z 8 trybów pracy w zależności od potrzeb instalacji. Pobór prądu wynosi od 1/10 do 1/3 w stosunku do pomp klasycznych. Panel sterowania pompą został umieszczony na szczycie silnika, co ułatwia obsługę przez użytkownika.

Na jego tarczy wyświetlany jest bieżący pobór energii elektrycznej. W komplecie z pompą znajduję się komplet śrubunków wraz z adapterem do podłączenia przewodu. Przy produkcji pomp serii MAGI wyeliminowano pracę ludzi.

Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez roboty. Po każdym etapie produkcji roboty również sprawdzają jakość wykonania półproduktów. Na koniec pompa jest testowana elektrycznie i hydraulicznie. Ze względu na automatyzację procesu wytwarzania produkt końcowy jest wykonany w najwyższej jakości, a jakość ta jest powtarzalna w każdym egzemplarzu. Wszystkie te zabiegi pozwoliły nam wydłużyć okres gwarancji do 3 lat.

Pompy obiegowe MAGI mogą pracować w 8 trybach:

  • AUTO (ustawienie fabryczne) - Od najwyższej do najniższej krzywa charakterystyki proporcjonalnego ciśnienia
  • BL1 / BL2 - Krzywe proporcjonalnego ciśnienia
  • HD1 / HD2 - Krzywe stałego ciśnienia
  • HS1/HS2/HS3 - Krzywe stałej prędkości obrotowej.

Współczynnik efektywności energetycznej pomp z serii MAGI wynosi EEI<=0,20

Bezdławicowe pompy cyrkulacyjne OHI PRO

Dodatkowo obok pomp obiegowych MAGI dedykowane dla tej samej grupy odbiorców a także na takich samych warunkach gwarancyjnych oraz promocyjnych przedstawione zostały pompy OHI PRO. To seria pomp cyrkulacyjnych, bezdławicowych o podwyższonej trwałości. W pompach również zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości oraz ty łożyska ślizgowe. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie F.

Przy produkcji pomp serii OHI PRO również wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez a później testowane elektrycznie i hydraulicznie. Dlatego pompy z serii OHI PRO również posiadają okres gwarancji wynoszący 3 lata. Pompy OHI PRO posiadają standardowo 3 nastawialne biegi w zależności od potrzeb instalacji. 

źródło i zdjęcia: Dambat 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE