Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy Powerpol Heat

Specjalna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego Powerpol Heat odbędzie się w dniach 1-3 czerwca br. w Kazimierzu Dolnym. Tematem przewodnim kongresu jest hasło "Rok 2011: Perspektywy rozwoju polskiego rynku ciepła i energii".

Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy Powerpol Heat

Bieżący rok jest dla polskich wytwórców oraz dystrybutorów energii i ciepła czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, rozwijającą się konkurencyjnością na rynku jak i z wdrażaniem rządowej "Polityki energetycznej Polski do 2030 roku".

Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetyczno-ciepłowniczych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek ciepłowniczych i kogeneracyjnych oraz zmian zachodzących na rynku.

W trakcie Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego Powerpol Heat poruszane będą kwestie strategii dla sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju w oparciu o alternatywne technologie.

Szczegółowe informacje na temat programu kongresu znajdują się tutaj.

źródło i zdjęcie: ecb.biz.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE