Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

Branżowym seminariom podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Część wystawy Salon Klimatyzacja poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2010. Już 91 wystawców potwierdziło udział w edycji 2011 Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Na powierzchni ponad 3000 m2 swoją ofertę prezentują niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie brakuje także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawa producentów towarzyszy seminariom prezentując czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Wystawa producentów na forum to największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wystawa daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.

Na zwiedzających będą czekać najważniejsi producenci, importerzy i dystrybutorzy oferujący pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji - od wentylatorów, kanałów prostokątnych, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy.

źródło i zdjęcie: wentylacja.org.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT