PRODUCENCI
Secura BC
ul.Prochowa 42, 04-388  Warszawa
tel. 22 813 45 69, 22, 22 813 07 22, 22 870 26 03, 22 870 26 37, 22 870 26 54, 603 663 687, 601 214 834
Firma SECURA B.C. istnieje na rynku od 1984 roku i jest uznanym producentem filtrów, materiałów filtracyjnych oraz środków ochrony osobistej BHP. Oprócz tego jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem niemieckiej firmy HAYWARD na rynku polskim.

Firma HAYWARD jest producentem obudów filtracyjnych, worków oraz obudów do filtrów workowych. W 2001 roku połączyliśmy się z włoską firmą AQUA, producentem obudów, wkładów, pomp dozujących oraz wielu innych urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania cieczy z zawiesin.

Oprócz działalności produkcyjnej i handlowej świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego i realizacji projektów głównie dla przemysłu spożywczego. Zautomatyzowany proces produkcyjny, wykwalifikowani pracownicy oraz najwyższej jakości surowce, dostarczane od wielu lat przez tego samego producenta, gwarantują powtarzalność parametrów kolejnych partii wyrobów.

Firma posiada własne laboratorium kontroli jakości, w którym na bieżąco badana jest jakość wkładów z bieżącej produkcji. Wyniki badań przeprowadzone w naszym laboratorium potwierdzamy okresowo badaniami wykonywanymi w COBR INSTAL oraz Wojskowym Instytucie Chemii i Radiometrii.

Produkowane przez nas wyroby stosowane są min. przez zakłady farmaceutyczne, kosmetyczne, producentów wód mineralnych, soków i napojów. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów jest również ich eksport do Niemiec, Francji, Włoch, Australii, USA oraz Brazylii. Ponad 50% naszej produkcji przeznaczone jest na rynki zagraniczne.

Firma SECURA B.C. Sp. z o.o.jest jedną z czołowych firm w Polsce zajmujących się produkcją sprzętu ochron układu oddechowego i sprzętu do filtracji cieczy oraz jedyną firmą w Polsce i czołową w świecie produkującą rękawice elektroizolacyjne.

Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych usług stawiamy sobie następujące cele:

 • Produkowanie tylko tych wyrobów, które są zgodne z zatwierdzoną dokumentacją techniczną lub technologiczną i posiadających certyfikaty WE (jeżeli są wymagane);
 • Stawianie w handlu na sprzedaż wyrobów, które będą zadowalały klienta poprzez spełnienie swoich funkcji użytkowych zgodnie z wymaganiami odpowiednich dyrektyw i obowiązujących norm lub założonymi przez klienta;
 • Dążenie do zachowania pozycji przodującej na rynku.
 • Poszerzanie naszej oferty asortymentowej i usługowej w myśl postępu technicznego

Wyznaczone cele osiągamy poprzez:

 • angażowanie wszystkich pracowników szeregowych oraz kierownictwa w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym
 • udział pracowników w szkoleniach podwyższających ich kwalifikacje
 • dokumentowanie wymagań jakościowych
 • stosowanie nowoczesnych rozwiazań technicznych
 • stałe unowocześnianie metod sprzedaży
 • znajomość rynku dostawców oraz ich właściwy dobór
 • dostarczanie produktów w umówionym terminie
 • ciągłe obniżanie poziomu wad w stosunku do roku poprzedniego

Gwarancją realizacji Polityki Jakości jest ciągłe doskonalenie Systemu Zapewnienia Jakości zgodnego z wymogami normy EN ISO 9001:2008 (PN-EN ISO 9001:2009).

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT