Karlik Elektrotechnik - polski producent gniazd i łączników

 Od 1978 roku Karlik Elektrotechnik produkuje osprzęt elektroinstalacyjny, który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników rodzinnego biznesu.

Wiedza i zgromadzone doświadczenie pozwala tworzyć produkty piękne i funkcjonalne, o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że producent dostarcza coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

Dodatkowym atutem jest pasja i zaangażowanie w realizację długoterminowych celów. Nie tracąc z pola widzenia wartości, które ukształtowały markę, w najbliższych latach  nacisk zostanie położonyn rozwój. 

Renomę  firmy oraz jakość oferowanych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, a do najważniejszych należy Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015.

Partnerzy biznesowi mogą liczyć na szybką obsługę oraz rzetelne spełnienie oczekiwań, gdyż na liście priorytetów na pierwszym miejscu stoi satysfakcja klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT