Chroń swój dom i firmę z kamerami grafitowymi MAZi

Poszukujesz stylowych i praktycznych rozwiązań do monitoringu przestrzeni domowej lub biznesowej? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - eleganckie kamery kopułkowe MAZi w barwie grafitowej!

Chroń swój dom i firmę z kamerami grafitowymi MAZi

Grafitowe kamery marki MAZi to doskonały wybór dla osób, które szukają nie tylko wysokiej funkcjonalności, ale także wyrafinowanego stylu.

Neutralny, grafitowy odcień doskonale współgra z różnymi elementami architektonicznymi, takimi jak elewacje, dachy, czy nowoczesne wnętrza.

Te kamery są idealne zarówno do zastosowania w domach, mieszkaniach, jak i w miejscach pracy, sklepach, magazynach oraz innych obiektach.

Wysoka jakość obrazu i bogata oferta modeli

  • HD analogowe o rozdzielczości 2Mpx - świetne do codziennego użytku, oferujące czysty i detaliczny obraz.
  • IP o rozdzielczości 4Mpx - znakomite rozwiązanie dla wymagających użytkowników oczekujących najwyższej jakości wizualnej. Te kamery zapewniają cztery razy większą rozdzielczość niż modele HD, co umożliwia identyfikację nawet najmniejszych szczegółów.

Kamery MAZi w kolorze grafitowym są wyposażone w szereg funkcjonalności, które gwarantują wyjątkową jakość obrazu i bezpieczeństwo monitorowania:

  • Szeroki zakres widzenia - umożliwia monitorowanie rozległych obszarów.
  • Oświetlenie w podczerwieni - pozwala na obserwację w ciemności i przy słabym oświetleniu.
  • Obudowa odporna na warunki atmosferyczne - zapewnia ochronę przed deszczem, śniegiem i zimnem.

GDE Polska od lat dostarcza swoim klientom systemy monitoringu najwyższej klasy. Kamery tej marki są doceniane za ich niezawodność, wszechstronność oraz elegancki wygląd.

 

Źródło i zdjęcia: GDE Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT