Dlaczego gniazdko z USB to dobra inwestycja?

Z telefonów komórkowych korzysta w Polsce już ponad 88 proc osób. Do tego radia cyfrowe, laptopy, tablety, e-booki, latarki, a nawet odkurzacze! W ostatnich latach kolekcja gadżetów ładowanych przez USB powiększyła się spektakularnie. Wraz z nimi spektakularnie powiększyła się liczba poplątanych kabli i ładowarek – jednych sprawnych, innych mniej. Bez końca przepinamy urządzenia z jednego gniazdka do drugiego, żeby "zrobić miejsce" na ładowarki usb. A przecież rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste.

Dlaczego gniazdko z USB to dobra inwestycja?

Koniec z "Czy mogę pożyczyć ładowarkę?"

Gniazdka z USB weszły na rynek już kilka lat temu. Jednak do tej pory wykorzystywane były głównie w biurach, gdzie łączy USB używało naraz kilkanaście pracowników. Ospel posiada kolekcję gniazdek elektrycznych z USB, która idealnie nadaje się również do domów i mieszkań. Dostępne jako gniazdka podtynkowe, z uziemieniem i wyposażone w przesłony torów prądowych, to wygodna i bezpieczna forma zasilania sprzętu w warunkach domowych.

Przesłony uniemożliwiają włożenie do któregokolwiek z otworów małych przedmiotów takich jak agrafki, patyki, gwoździe. To ważna informacja dla wszystkich rodziców małych odkrywców. Gniazdko, oprócz standardowego wejścia gniazda wtyczkowego, posiada wbudowane wejście usb, dzięki czemu nie musisz już stosować ładowarek. Równocześnie możesz więc zasilać tradycyjny sprzęt jak i komórkę.

Różne kształty i kolory gniazdek USB

Gniazdka z ładowarką usb nie muszą być nudne. W naszej kolekcji proponujemy szeroką gamę kolorów od minimalistycznej bieli, przez szampański złoty po czekoladowy metalik. Gniazdka łączyć można z ciekawymi ramkami, tworząc nowoczesne aranżacje. Serie Aria, As, Sonata, Impresja i Karo wszystkie posiadaj wersje gniazdek z usb. Dzięki temu będziesz mógł dopasować je do zainstalowanych już gniazd i łączników w domu.

Instalacja gniazdek eklektycznych z USB

Czy instalacje gniazdek z usb jest trudniejsza od instalacji zwykłego gniazdka? Absolutnie nie. Gniazdka z wejściem usb montujemy w bardzo podobny sposób do tych tradycyjnych. Aby zapoznać się z instalacją krok po kroku przygotowaliśmy krótki film:

Gniazdo elektryczne 230v z uziemieniem i ładowarką USB - jak działa i jak je podłączyć?

Czy gniazdka z USB to dobry pomysł?

Oczywiście że tak. Pamiętaj:

  • oszczędzasz czas – nie szukasz już ładowarki, nie musisz jej pożyczać;
  • oszczędzasz miejsce – pomyśl, ile miejsca zajmują kable i ładowarki i jak daleko od ściany odstają po włączeniu ich do tradycyjnego gniazda;
  • dbasz o estetykę domu – nasze domy są coraz piękniejsze. Po co psuć ich wygląd nieatrakcyjnymi kablami?;
  • masz gwarancję – Gniazdka z usb Ospel to aż 7 lat gwarancji.

źródło i zdjęcie: Ospel

Komentarze

aru

19 Gru 2020, 21:34

masz? ja tak, kilka, trzeba tylko uważać jaki amperaż daje na wyjściu, bo handlują też takimi, co nie pociągną FC, to akurat jest złom i szkoda kasy z pewnością lepiej jest operować samym kabelkiem, niż zestawem z ładowarką

18 Gru 2020, 23:20

Kosztuje 60 zł. Tyle samo kosztuje dobra ładowarka 30W 5A. ładowarka jest przenośna, gniazdo nie, więc trzeba ich wiele. Trudno powiedzieć, co lepsze.

Gość Jorq

18 Gru 2020, 18:47

Bardzo dobra inwestycja, tylko dla kogo, bo na pewno dla użytkownika bo: po 1 Koszt takiego gniazdka jest znacznie wyższy niż dobrej ładowarki, jeżeli takowej nie posiadamy. po 2 Takie gniazdko jest to nic innego jak ładowarka włączona na stałe do prądu, czyli kolejny złodziej ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT