Powłoki Fillcoat - naprawa dachu nawet zimą

Fillcoat Fiberes jest wodoszczelnym produktem pozwalającym uszczelnić i naprawić dach w trudnych warunkach pogodowych: podczas deszczu, opadów śniegu i mrozu.

Powłoki Fillcoat - naprawa dachu nawet zimą

Fillcoat natychmiast po nałożeniu tworzy wodoszczelną i bardzo elastyczną (1300%) powłokę uszczelniającą. Powłoki uszczelniające Fillcoat mają doskonałą przyczepność do różnych podłoży, dlatego mogą być nakładane w zasadzie na każdą powierzchnię: dachy, smoły, pokrycia bitumiczne, asfalt, PCV, poliester, ocynk, aluminium, szkło, dachówki. Fillcoat jest to produkt oparty na polimerach rozpuszczalnikowych. Posiada bardzo dobrą odporność na wodę oraz kwasy mineralne.

Powłoki uszczelniające Fillcoat posiadają doskonałą przyczepność do różnych podłoży. Dlatego zarówno Fillcoat jak i Fillcoat Fibres mogą być nakładane w zasadzie na każdą powierzchnię: dachy, smoły, powłoki bitumiczne, asfalt, PCV, poliester, ocynk, aluminium, szkło, dachówki. Stąd Fillcoat może być używany do naprawy i uszczelniania dachu, tarasu bez ruchu pieszego, systemu rynnowego, krawędzi dachu, kominów ceramicznych, rur, itp.

Fillcoat Fibres jest to specjalna wersja preparatu posiadająca wymieszane włókna. Włókna w połączeniu z doskonałą elastycznością masy pozwalają skutecznie mostkować przerwy. Dlatego Fillcoat Fibres używany jest przy naprawach i uszczelnieniach większych przecieków i pęknięć. Fillcoat Fibers polecamy w miejscach często naprawianych lub mocno pracujących. Fillcoat w wersji podstawowej doskonale nadaje się do zabezpieczenia dachu, w przypadku, gdy mamy do czynienia z małymi szczelinami, mikropęknięciami, lub jako warstwa wierzchnia dla Fillcoat Fibers.

Fillcoat jest dostępny w kolorze szarym. W przypadku chęci uzyskania innego koloru powłoki, Fillcoat może być przemalowany za pomocą powłok PRT, Dac, Dac Alu, Dacfill lub Noxyde.

źródło i zdjęcie: noxan.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT