Firma Blachy Pruszyński udostępniła nowy rodzaj ochronnej powłoki PURMAT

Nowa warstwa jest elastyczna i niezwykle odporna na zarysowania. Dach to często najbardziej widoczna część całego budynku, a zmodyfikowana powłoka pomaga spełnić wszelkie oczekiwania klientów i zapewnić wysoką jakość i estetykę wykonania pokrycia dachowego.

Firma Blachy Pruszyński udostępniła nowy rodzaj ochronnej powłoki PURMAT

Oferowane na rynku pokrycia dachowe są tak zróżnicowane, że z pewnością spełniają wszelkie wymagania inwestorów. Można wybierać produkty w zależności od własnych preferencji, możliwości czy też potrzeb. Niezależnie jednak od tego, jaki rodzaj materiału będzie ostatecznie zastosowany, pokrycie ma spełniać określony cel. Jest nim ochrona domu przed wiatrem, wilgocią, zimnem i różnymi niekorzystnymi i uciążliwymi zjawiskami atmosferycznymi.

Budowa dachu to jeden z najważniejszych etapów inwestycji związanej z powstawaniem domu. Tu szczególnie istotne są jakość użytych materiałów oraz precyzja montażu. Dobrze położone pokrycie będzie służyło przez dziesiątki lat bez konieczności dokonywania napraw, mówi ekspert z firmy Blachy Pruszyński - Małgorzata Lubczyńska.

Estetyczny i trwały dach - Blachy PruszyńskiZachowanie najwyższej jakości jest sprawą kluczową zarówno przy wyborze samego materiału na pokrycie, jak i budowlanej ekipy, która będzie wykonywała montaż. Z punktu widzenia inwestora bardzo istotna jest ponadto estetyka całej konstrukcji. Dach powinien swoim kształtem i kolorem pasować do elewacji oraz komponować się z otoczeniem. Najlepiej zatem wybrać materiał dający największe pole manewru na etapie projektowania i podczas budowy.

Materiałem takim są stalowe pokrycia dachowe z nowym rodzajem ochronnej powłoki PURMAT, którą udostępniła firma Blachy Pruszyński. Powłoka PURMAT spełnia wymogi współczesnego budownictwa mieszkaniowego. Jej matowa powierzchnia sprawia wrażenie głębi i ciepła. Bez względu na kierunek zorientowania dachu zachowuje swój jednolicie matowy wygląd, opisuje Małgorzata Lubczyńska.

Blaszane pokrycia dachowe, dzięki szerokiej gamie kolorów i różnorodności profilowań, z łatwością można dopasować do elewacji, dachu i otoczenia budynku. Firma Blachy Pruszyński jest wyłącznym dystrybutorem blach z powłoką PURMAT, na które udziela 30 lat gwarancji.

Obecnie producent udostępnił nowy rodzaj ochronnej powłoki PURMAT. Dotychczasową 50-mikronową warstwę lakieru poliuretanowego zwiększono do 55 mikronów. Dzięki temu pokrycia dachowe w jeszcze mniejszym stopniu niż dotychczas poddają się działaniu promieni UV. Eliminuje to w praktyce problem powstawania odbarwień.

Ponadto grubsza warstwa farby zapewnia większą odporność na korozję. Jest to ważne dla osób wznoszących dom na terenach przemysłowych czy nadmorskich oraz ogólnie tam, gdzie panują trudne warunki środowiskowe. Materiał ten zaspokaja nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów oraz firm wykonawczych, podsumowuje przedstawicielka firmy Blachy Pruszyński.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Blachy Pruszyński

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT