PRODUCENCI
Sopro Polska
ul.Poleczki 23/F, 02-822  Warszawa
tel. 22 335 23 00, 22 335 23 09

Silna marka Sopro oferuje kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Stosując konsekwentną strategię zarządzania marką staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie.

Bogaty asortyment produktów chemii budowlanej Sopro z wysokim udziałem nowości zapewnia całkowite zaspokojenie potrzeb wszystkich segmentów rynku glazurniczego i budowlanego. Jakość naszych produktów zorientowana jest przy tym na wysokie wymagania profesjonalistów je stosujących. A to oznacza: wygodne i proste użycie, wysoki stopień bezpieczeństwa oraz obliczona na lata trwałość, jak również zgodność z normami technicznymi oraz przepisami BHP i ochrony środowiska. To wszystko potwierdzamy certyfikatami niezależnych i uznanych instytutów naukowych.

Każdy klient może mieć pewność, że produkty Sopro odpowiadają najnowszemu stanowi wiedzy oraz że są perfekcyjnie do siebie dopasowane, tworząc zintegrowane systemy. Przy tym spełniają oczywiście najwyższe wymagania odbiorców. Dowodami na to są certyfikaty niezależnych instytucji i znak jakości "Flexmörtel" dla naszych klejów elastycznych. Te świadectwa nie tylko dokumentują doskonałą jakość, lecz potwierdzają również wysoki komfort przetwarzania naszych produktów.

W trosce o Państwa zadowolenie staramy się stale udoskonalać nasze produkty, aby były zawsze zgodne z najnowszymi europejskimi normami potwierdzającymi zastosowanie i szczególne ich właściwości. Nasz rozbudowany, wieloetapowy system kontroli pozwala utrzymywać najwyższe światowe standardy.

Kanały dystrybucji naszych produktów mają jeden wspólny mianownik: profesjonalizm. Obojętnie czy będzie to specjalistyczny sklep, hurtownia lub sieć: końcowy odbiorca spotka się z uprzejmą obsługą i kompetentnym doradztwem. Tego wymagają nasze technologicznie zaawansowane, stosowane na ogół w układzie systemowym produkty. Temu sprzyja strategia sprzedaży ukierunkowana na zaufanie i długofalową współpracę. Bo koniec końcem najważniejsi są dla nas rzemieślnicy, inwestorzy indywidualni i inwestorzy instytucjonalni - ludzie którzy wybrali nasze produkty.

Sopro oferuje z jednej ręki pełen komplet produktów chemii budowlanej do prac glazurniczych, prac budowlanych, ogrodowych prac budowlanych, prac renowacyjnych oraz prac izolacyjnych. To oznacza dla klienta zdecydowanie prostszą procedurę składania i realizacji zamówień, korzyści logistyczne oraz możliwość zakupu produktów idealnie ze sobą spójnych.

Do tego dochodzi paleta systemów produktów rozwiązujących wszystkie najbardziej palące problemy budowlane, jak chociażby system układania płytek na tarasach i balkonach eliminujący szkody mrozopochodne, system murowania klinkieru bez wykwitów lub sprawdzony i spotykający się z powszechnym uznaniem system uszczelniania basenów.

Olbrzymia siła innowacji czyni z doskonałych jakościowo i wydajnych produktów Sopro ofertę bardzo interesującą - zarówno dla rzemiosła, jak i uświadomionych inwestorów indywidualnych. Godne szczególnej uwagi: bardzo wysoki udział nowych produktów w palecie asortymentowej. Oto dowód, że nasza uwaga skoncentrowana jest nieustannie na optymalizowaniu tego, co sprawdzone i rozwijaniu nowych, wybiegających w przyszłość rozwiązań znajdujących zastosowanie w coraz bardziej specyficznych przypadkach.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska, Niemcy
Dystrybucja: poprzez specjalistyczne hurtownie płytek ceramicznych, materiałów budowlanych oraz centra chemii budowlanej na terenie całego kraju
Gwarancja: 5 lat od momentu wbudowania zgodnie z zaleceniami Sopro Polska
Aprobaty i certyfikaty: zgodność z Normą PN-EN 13888
Usługi: doradztwo techniczne, serwis

Pozostała oferta:

  • do prac glazurniczych: zaprawy klejowe, szpachle wyrównawcze i samopoziomujące, środki do napraw, podkłady gruntujące, uszczelnienia, środki do czyszczenia i pielęgnacji okładzin, impregnaty do okładzin, narzędzia glazurnicze, płyty ocieplająco-wygłuszające
  • do prac budowlanych: spoiwa i zaprawy do jastrychów, uszczelnienia, zaprawy montażowe, materiały do renowacji betonu, zaprawy do murowania i spoiwa, farby.
ROZWIŃ OPIS