Szuflady InnoTech Atira - trwałość, niezawodność i elegancki design

Projektowanie mebli kuchennych, a nawet mebli w ogólnym rozumieniu, stanowi spore wyzwanie. Wymaga uwzględnienia wielu aspektów technicznych, estetyki, preferencji i przyzwyczajeń użytkowników, a także dostępnego budżetu. Jak więc stworzyć nowoczesne i dostosowane do indywidualnych potrzeb meble kuchenne, zachowując przy tym zdrowy rozsądek?

Szuflady InnoTech Atira - trwałość, niezawodność i elegancki design

Szuflady, zarówno w zabudowie kuchennej, jak i innych rodzajach mebli, są rozwiązaniem niezwykle ergonomicznym. Nie tylko ułatwiają codzienne użytkowanie, ale także umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej – a wiemy, że w kuchni czy garderobie dodatkowa przestrzeń zawsze się przyda.

Jeśli chodzi o dostosowanie szuflad do całościowego designu mebli, możliwość personalizacji jest dodatkowym atutem. Biorąc pod uwagę, że gusty i preferencje są różnorodne, w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka czy sypialnia sprawdza się uniwersalność.

Klasyczne szuflady InnoTech Atira od Hettich to wybór, który zaspokoi różne potrzeby estetyczne i funkcjonalne.

Szuflada na miarę potrzeb

System szuflad InnoTech Atira oferuje nieskończoną elastyczność w projektowaniu, umożliwiając personalizację i modyfikację szuflad zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i upodobaniami użytkownika. Dzięki temu każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

Boki szuflad InnoTech Atira nie tylko pełnią praktyczne funkcje, ale również stanowią element dekoracyjny. Oferując różnorodność kolorystyczną – biały, srebrny, czy antracytowy – pozwalają na dopasowanie do estetyki mebli i całego wnętrza.

Możliwość wyboru różnych wykończeń boków, takich jak popularne relingi, eleganckie TopSide wykonane z metalu lub szkła, czy też wypełnienie z wybranych materiałów, dodaje szufladom wszechstronności.

Adaptacyjność sprawia, że szuflady łatwo zmieniają swój charakter, idealnie wpasowując się nie tylko w kuchnię czy łazienkę, ale i w salon czy sypialnię. Dodatkowo, detale takie jak kolor czy wybór wykończenia dodają elegancji i są subtelnym, ale wyrafinowanym akcentem wewnątrz mebla, stanowiąc wizualną kropkę nad „i”.

Technologia ma znaczenie

Bez odpowiednio dobranych technologii nawet najbardziej estetyczne meble mogą okazać się niepraktyczne. Prowadnice Quadro są kluczowym fundamentem dla systemów szuflad InnoTech Atira, pełniąc rolę niezbędnego elementu. Bez nich, szuflada redukuje się do prostej skrzynki.

Wybór opcji jak pełny lub częściowy wysuw, wbudowany system cichego zamykania Silent System, mechanizm otwierania na naciśnięcie Push to Open oraz różnorodność w zakresie obciążalności prowadnic, pozwala na precyzyjne dostosowanie funkcjonalności szuflady InnoTech Atira do indywidualnych wymagań.

Znaczenie wytrzymałości szuflady może być różne – małe w przypadku lekkich zabawek w pokoju dziecięcym, ale istotne w kuchennej szufladzie wypełnionej ciężkimi talerzami. Ponadto, łatwość i szybkość montażu tego systemu to dodatkowe atuty, które przekładają się na oszczędność czasu i środków finansowych.

Wyjątkowa szuflada w wyjątkowej cenie

Mówiąc o oszczędnościach, budżet ma kluczowe znaczenie przy urządzaniu wnętrz czy zakupie mebli. Dobra wiadomość jest taka, że szuflady InnoTech Atira są oferowane w nowych, bardziej przystępnych cenach.

Dzięki temu stają się one bardziej konkurencyjne cenowo w porównaniu z innymi szufladami wysokiej klasy od znanych producentów dostępnymi na rynku, a równocześnie zapewniają większą niezawodność w stosunku do produktów pochodzących z Azji.

Systemy InnoTech Atira gwarantują stałą, wysoką jakość niemieckiego wykonania, oferują szeroki wachlarz kolorów oraz różnorodne opcje wykończeń. Są dostępne w większości hurtowni meblowych w Polsce, które regularnie współpracują z firmą Hettich.

To produkt naprawdę wyjątkowy, dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie, zaprojektowany tak, aby spełniać Twoje indywidualne potrzeby.


Źródło i zdjęcia: Hettich

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT