Farby Beckers dla skandynawskich wnętrz

Wnętrza w stylu skandynawskim wyróżnia prostota i harmonia, dlatego mają tak wielu zwolenników. W przeszłości był on kojarzony wyłącznie z bielą i minimalizmem, a dziś zachwyca szeroką paletą kolorów. Pastele, odcienie czerwieni i szarości coraz częściej pojawiają się na ścianach skandynawskich wnętrz.

Farby Beckers dla skandynawskich wnętrz

Warto wykorzystać je w domowej aranżacji, by zbudować w domu spokojny, wyważony klimat, który będzie zgodny z nowoczesnym wzornictwem.

Charakterystyka skandynawskich wnętrz nierozerwalnie związana jest z odprężającą aurą natury. Skutecznym sposobem na wprowadzenie jej do wystroju jest połączenie pięknej zieleni roślin i stonowanych odcieni ścian.

WYBÓR FARB BECKERS

Jako tło świetnie sprawdzi się subtelny kolor szarości Rhythm z linii farb Beckers Designer Collection, który miękko otuli pomieszczenie. Doskonale skomponuje się przy tym z minimalistycznymi elementami wyposażenia, tworząc pełną harmonii i elegancji całość.

W skandynawską stylistykę dziś z łatwością wpisują się dyskretne zestawienia kilku różnych barw.

Malując ściany na przygaszone odcienie zieleni Flow, szarości Shade oraz beżu Trust podkreślimy delikatny wdzięk wnętrza, dodając mu przytulnego ciepła.

Z tą kolorystyką idealnie będą współgrać meble z drewnianymi elementami oraz czarna, industrialna lampa, która gustownie zaakcentuje wystrój salonu. W tak niewymuszonej scenerii znacznie przyjemniej jest usiąść z ulubioną książką w ręce i na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Wnętrza skandynawskie pomalowane farbami Beckers

Podstawą skandynawskiego stylu jest dążenie do harmonii. Jednak, by ją osiągnąć w aranżacji, wcale nie trzeba sięgać wyłącznie po łagodne kolory.

Kryształowy żyrandol oraz półka z naturalnego drewna na tle energetycznej czerwieni Tango stworzą nastrojową, ale nieprzytłaczającą kompozycję.

Przysłowiową „kropką nad i” będą wyraziste akcenty, np. w postaci czarnego, dekoracyjnego talerza czy złoto-srebrnych ozdób. Dodadzą wnętrzu jeszcze więcej uroku, nie ujmując mu lekkości.

Więcej inspiracji można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/kolory/beckers-designer-collection.

Źródło i fot.: BECKERS

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE