Jakie kolory zapewniają rozgrzewający efekt?

Odkręcenie kaloryferów to nie jedyny sposób na ocieplenie domu w mroźne dni. Często odpowiedni kolor ścian sprawia, że jest nam cieplej i przytulniej. Farby Beckers wprowadzą do naszych domów niepowtarzalny klimat, a dodatkowo uatrakcyjnią wnętrza.

Jakie kolory zapewniają rozgrzewający efekt?

Jakie barwy zapewniają rozgrzewający efekt?

Urządzając pomieszczenie skąpane w ciepłych barwach dobrze jest sięgnąć po naturalne materiały, by spotęgować wrażenie przytulności. Czekoladowy odcień Frappe z kolekcji Beckers Designer Colour (zdjęcie tytułowe) będzie świetnie prezentować się z jasnym drewnem, tworząc w pokoju zaciszną enklawę, która pozwoli na ucieczkę od codziennej rutyny. Designerskie krzesło dopasowane kolorystycznie do tonacji ścian subtelnie dopełni tę klimatyczną aranżację.

Delikatny odcień Straw z palety Beckers Designer Collection ukształtuje szykowne wnętrze pełne harmonii, w którym już od progu będzie czuć przyjemne ciepło. Ściana udekorowana drewnianymi panelami ciekawie urozmaici spokojny wystrój i doda wyrazistego charakteru stylizacji. Łagodną kolorystykę przedpokoju przełamią czarne elementy wyposażenia, stylowo odznaczające się na tle jasnych ścian.

Pomieszczenie pomalowane odcieniem Straw z palety Beckers Designer Collection fot. Tikkurila Polska S.A.

Doskonałym sposobem na stworzenie rozgrzewającej, a jednocześnie wyróżniającej się aranżacji jest wkomponowanie w nią odważnych kolorów. Soczysta czerwień na ścianie wprowadzi dynamiczną nutę do przedpokoju oraz zapewni oryginalny i przede wszystkim odważny efekt. Szczególnie widowiskowo na tym tle będą prezentować się meble utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej, takie jak wieszak przemalowany emalią Beckers Designer Universal w odcieniu Red Deluxe.

Pomieszczenie pomalowane emalią Red Deluxe z palety Beckers Designer Universal
Mocna czerwień będzie kontrastować z resztą domowego wyposażenia fot. Tikkurila Polska S.A.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT