L478 Kestrel został wybrany kolorem roku 2022

Tikkurila wybrała aksamitny brąz z nutą chłodnej czerwieni - L478 Kestrel - kolorem roku 2022. Nazwa pochodzi od pustułki (ang. kestrel), gatunku sokoła, który zimę spędza poza granicami naszego kraju. Ciepły brąz zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a zarazem wygląda intrygująco.

L478 Kestrel został wybrany kolorem roku 2022

L478 Kestrel kolorem roku 2022

Podobnie jak gniazda pustułek, nasze domy wciąż się zmieniają. Budujemy je na wspomnieniach i doświadczeniach, z których czerpiemy inspiracje. Jednocześnie gdziekolwiek zawędrujemy, nowe miejsce staje się częścią nas i naszym domem. Kolor roku Tikkurila 2022 zachęca do otwarcia na przygody - małe i duże - które spotykają nas każdego dnia, a jednocześnie podkreśla znaczenie domu w codziennym życiu. Hasło: "Każda przygoda zaczyna się w domu" nakłania do cieszenia się, a wręcz delektowania chwilami spędzonymi w domowym zakątku, nawet jeśli ważne dla nas sprawy dzieją się poza nim. To on jest bowiem zawsze miejscem startu i końcowym punktem każdej z nich.

Kolor roku 2022 - L478 Kestrel
Pomieszczenie pomalowane kolorem L478 Kestrel fot. Tikkurila Polska S.A.

- W ciągu ostatnich dwóch lat zwracaliśmy większą uwagę na nasze domowe przestrzenie, ale także je intensywniej eksploatowaliśmy. Kiedy wszystko robisz w domu, wiele z tego, co do tej pory było w nim wyjątkowe, staje się zwyczajne. Dlatego musimy zobaczyć nasze domy w innym świetle. Kolor L478 Kestrel zachęca do sentymentalnej podróży, która pozwoli odkryć je na nowo i przypomnieć, co nas w nich zauroczyło, docenić i celebrować spędzony w nich czas - mówi Marta Chowańczak, marketing manager marki Tikkurila.

Ogłoszony właśnie przez Tikkurila kolor roku 2022 L478 Kestrel to kolor intensywny, ale jednocześnie aksamitny i spokojny, łączący klasykę z elementem zaskoczenia. Pasuje do każdej, zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej przestrzeni. Stylowo prezentuje się na większych powierzchniach, ale także na dekoracjach i detalach. Zastosowany na ścianach nada niebanalny styl i głębię całemu wnętrzu, a jednocześnie stworzy kameralną, intymną atmosferę.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT