Climowool DF37 - idealna do izolacji dachów, ścian i podłóg

W erze zaawansowanych technik budowlanych, z naciskiem na energooszczędność i bezpieczeństwo, wełna mineralna Climowool DF37 wyznacza nowe standardy. Jest to materiał o wyjątkowych właściwościach, który ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach budownictwa, dostarczając izolacyjnych rozwiązań najwyższej klasy.

Climowool DF37 - idealna do izolacji dachów, ścian i podłóg

Zastosowanie wełny mineralnej Climowool DF37

Wełna mineralna Climowool DF37 jest uniwersalnym materiałem izolacyjnym, który odnajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach budownictwa dzięki swej wszechstronności i różnorodności aplikacji. Świetnie spełnia swoją rolę w następujących zastosowaniach:

  • Izolacja dachów skośnych: Climowool DF37 efektywnie izoluje termicznie i akustycznie poddasza, zarówno te użytkowe, jak i niezagospodarowane. Możliwość stosowania w konfiguracjach jedno- i dwuwarstwowych pozwala na elastyczność w projektowaniu i wykonawstwie różnorakich typów dachów.
  • Konstrukcje szkieletowe: Climowool DF37 świetnie komponuje się zarówno z konstrukcjami drewnianymi, jak i metalowymi, odpowiadając na potrzeby izolacyjne i podnosząc komfort użytkowania budynków.
  • Izolacja stropów i sufitów: dla stropów międzykondygnacyjnych i sufitów podwieszanych, Climowool DF37 nie tylko zapewnia izolację termiczną, ale również stanowi efektywną barierę akustyczną, co ma kluczowe znaczenie w obiektach wielorodzinnych i komercyjnych.
  • Izolacja lekkich ścian działowych: dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, wełna mineralna Climowool DF37 jest również preferowanym wyborem do izolacji lekkich ścianek działowych, oferując izolację zarówno termiczną, jak i akustyczną.

Główne atuty Climowool DF37

  • Niepalność: Climowool DF37 to materiał ognioodporny, co jest potwierdzone klasą odporności na ogień A1 zgodnie z normą EN 13501-1. Jest to fundamentalny element zapewniający bezpieczeństwo pożarowe obiektów.
  • Doskonała izolacyjność: dzięki współczynnikowi przewodzenia ciepła λD na poziomie 0,037 W/(m×K), Climowool DF37 zapewnia wybitną efektywność izolacyjną, co bezpośrednio przyczynia się do oszczędności energii oraz podniesienia komfortu cieplnego użytkowanych pomieszczeń.

Certyfikacja i wysokie standardy jakości

Wełna mineralna Climowool DF37 jest posiadaczem certyfikatu CE, świadczącego o jej zgodności z europejskimi normami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Numer certyfikatu K1-0751-CPD-008.0-02-03/12 (D) zapewnia pewność co do wysokiej jakości wykonania oraz efektywności produktu.

Climowool DF37 to nie tylko materiał izolacyjny najwyższej klasy, ale także zapewnienie bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i komfortu akustycznego. Jego wszechstronne możliwości aplikacyjne sprawiają, że jest kluczowym składnikiem nowoczesnego budownictwa, odpowiadającym na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Źródło i zdjęcia: Climowool Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT