Wełna szklana CLIMOWOOL DF33 – jeden z najwyższych oporów cieplnych na rynku

Wełna szklana CLIMOWOOL DF33 wyróżnia się na rynku jako materiał izolacyjny o wyjątkowo wysokiej odporności termicznej, co czyni ją jednym z najbardziej wydajnych rozwiązań izolacyjnych.

Wełna szklana CLIMOWOOL DF33 – jeden z najwyższych oporów cieplnych na rynku

Szeroko stosowana w izolacji termicznej i akustycznej wełna szklana CLIMOWOOL DF33 znajduje zastosowanie w różnorodnych obszarach, w tym w izolacji skośnych dachów, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, konstrukcji szkieletowych, a także w stropach i ściankach działowych.

Materiał ten ma doskonałe właściwości ogniowe, jest niepalny i posiada klasę reakcji na ogień A1, co wprowadza dodatkową warstwę bezpieczeństwa w jego zastosowaniach.

Ze względu na swoje wyjątkowe parametry termiczne i właściwości izolacyjne, mineralna wełna szklana CLIMOWOOL DF33 jest cenionym i certyfikowanym produktem, zapewniającym ochronę przed stratami ciepła oraz przyczyniającym się do poprawy efektywności energetycznej budynków.

Znajduje zastosowanie w izolacji termicznej i akustycznej w różnych obszarach:

  • Do izolacji dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym.
  • Do izolacji poddaszy nieużytkowych.
  • W budownictwie szkieletowym, zarówno drewnianym, jak i metalowym.
  • Do izolacji stropów między legarami, sufitów podwieszanych oraz lekkich ścianek działowych.

Produkt charakteryzuje się jednym z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce.

Mineralna wełna szklana CLIMOWOOL DF33 jest materiałem niepalnym i posiada klasę reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Dzięki temu jest bezpieczny w użytkowaniu.

Dodatkowo, wełna szklana CLIMOWOOL DF33 ma Certyfikat CE o numerze K1-0751-CPD-008.0-02-03/12 (D), potwierdzający jej jakość i spełnienie odpowiednich norm i wymogów.


Źródło i zdjęcia: Climowool Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT